PASAULISDELNE.LT
Krepšelis

ZeroWater

ZeroWater 12 stiklinių vandens filtras ąsotis yra savo klasėje pirmas, turintis sandarų rezervuaro dangtį, kuris leidžia naudoti filtruotą vandenį, o vanduo, kuris dar filtruojamas lieka rezervuare, t.y. pritaikytas įpilti vandenį, neišpilant vandens, kuris vis dar neišfiltruotas. Tai r..
49.99€
„ZeroWater“ 40 stiklinių stikliniame dozatoriuje naudojama patentuota „ZeroWater“ filtravimo sistema, kurioje derinamos penkios modernios technologijos, veikiančios kartu, kad iš jūsų vandens būtų pašalintos praktiškai visos kietos medžiagos. Rezultatas yra puikus vandens skonis..
126.00€
ZeroWater 7 stiklinių vandens filtravimo ąsotis sukonstruotas specialiai, kad tilptų į standartinių šaldytuvų dureles ir yra savo klasėje pirmas turintis sandarų dangtį ir rezervuarą, pritaikytus įpilti vandenį, neišpilant vandens, kuris vis dar filtruojasi. Tai reiškia, kad rezervuaras ga..
32.99€
„ZeroWater“ „Premium“ 5 pakopų filtravimas pašalina 99,6% ištirpusių kietųjų medžiagų, įskaitant šviną.Komplekte yra nemokamas vandens kokybės matuoklis, kuris matuoja bendrą ištirpusių kietųjų medžiagų kiekį, kad būtumėte įsitikinę, jog geriate gryniausią skonį.„Comfort-Grip“ rankenaGryniausi..
39.99€
Zerowater Mėgaukitės puikiu vandens skoniu su naujausia filtravimo technologija. ZeroWaterfiltravimo sistema apjungia penkias sudėtingas technologijas,kurios dirba kartu, kad pašalintų beveik visas ištirpusias kietąsiasmedžiagas iš čiaupo vandens, ir tiektų Jums pu..
22.99€
Zerowater Mėgaukitės puikiu vandens skoniu su naujausia filtravimo technologija. ZeroWater filtravimo sistema apjungia penkias sudėtingas technologijas, kurios dirba kartu, kad pašalintų beveik visas ištirpusias kietąsias medžiagas iš čiaupo vandens, ir tiektų Jums puikaus ..
35.99€
Nuolaida perkant didesnį kiekį pakuočių:3 pakuotės (viso 12 kasečių) - pakuotes kaina 60.00 x 3 4 pakuotės (viso 16 kasečių) - pakuotes kaina 58.00 x 4Zerowater Mėgaukitės puikiu vandens skoniu su naujausia filtravimo technologija. ZeroWaterfiltravimo sistema apjungia penkias su..
62.00€
ZEROWATER NEŠIOJAMO FILTRO 2 KEIČIAMI FILTRAI ZEROWATER NEŠIOJAMO FILTRO 2 KEIČIAMI FILTRAI
Išparduota
Mėgaukitės puikiu vandens skoniu su naujausia filtravimo technologija.ZeroWater filtravimo sistema apjungia penkias sudėtingas technologijas, kurios dirba kartu, kad pašalintų beveik visas ištirpusias kietąsias medžiagas iš čiaupo vandens, ir tiektų Jums puikaus skonio vandenį. Tai yra vieni..
Kartu su patrauklia kaina, riboto leidimo ZeroWater Combo Starter Kit turi viską, ko reikia norint gauti puikaus skonio filtruotą vandenį namuose ir kelyje!KĄ JŪS GAUNATEVandens kokybės matuoklį, ištirpusių kietųjų medžiagų matavimui jūsų vandenyje  Vandens tikrinimo prietaisas (TDS m..
69.99€
„ZeroWater“ 11 stiklinių vandens filtro ąsotis pasižymi stilingu nerūdijančio plieno akcentu. Ąsotyje įdiegta prekės ženklo „Ready Pour“ technologija, leidžia naudoti filtruotą vandenį, o vanduo, kuris dar filtruojamas lieka rezervuare, t.y. pritaikytas įpilti vandenį, neišpil..
59.99€
Mėgaukitės puikaus skonio vandeniu su naujos kartos filtravimo technologija. ZeroWater filtravimo sistema apjungia penkias sudėtingas technologijas, kurios dirba kartu, kad pašalintų beveik visas ištirpusias kietąsias medžiagas iš čiaupo vandens, ir tiektų Jums puikaus sk..
59.99€
Rodoma nuo 1 iki 11 iš 11 (1 puslapių)