Kaip pasodinti papaverį, kad jūsų sode Aguona gražiai

Kaip pasodinti papaverį, kad jūsų sode Aguona gražiai

Gėlių auginimas patiems yra naudinga patirtis, suteikianti sodininkams džiaugsmo, kai jie žydi ir auga savo rankomis kurtais kūriniais. Viena iš tokių gėlių, Aguona, žydi gražiai, o po pasodinimo jai reikia minimalios priežiūros. Šiame vadove bus pateikta nuosekli instrukcija, kaip sodinti Aguona , ir patarimai, kaip optimaliai augti.

Aguona (arba aguona) yra žydinčių augalų gentis, priklausanti Papaveraceae šeimai. Šie augalai gali būti naudojami įvairiais dekoratyviniais tikslais: nuo mažų krūminių veislių, puikiai tinkančių alpinariumams, iki aukštų, ištaigingų, kurios gali būti įspūdingos vasaros lysvės ir apvadų detalės. Priklausomai nuo veislės, Aguona gali žydėti pavieniais arba dvigubais žiedlapiais Gvazdikas, raudonos, baltos, oranžinės, violetinės, geltonos ir net juodos spalvos atspalviais. Nors Aguona žydi patraukliai ir ryškiai, jį lengva prižiūrėti ir jam reikia minimalios priežiūros.

Paruošimas prieš sodinimą

Prieš pradedant sodinimą, svarbu atidžiai pasirinkti tinkamą veislę, atsižvelgiant į klimatą ir vietą, taip pat nustatant pageidaujamą žydėjimo tipą. Aguona geriausiai klesti saulėtose vietose su derlinga ir gerai nusausinančia dirva. Todėl prieš sodindami paruoškite savo Aguona , patikrindami dirvožemio pH lygį ir, jei reikia, pakoreguodami dirvą. Be to, iškaskite pakankamai didelę duobę, kad tilptų šaknų kamuoliukas ir bet kokios trąšos. Jei pasirinksite aukštesnę Aguona veislę, sukurkite grotelę ar kitą atraminę konstrukciją, kad būtų užtikrintas didesnis stabilumas vėjuotame klimate.

Aguona sodinimas

Paruošę vietą, atsargiai atidarykite Aguona sėklų pakuotę ir paskleiskite jas išilgai eilės pagal etiketės instrukcijas, užtikrindami, kad kiekviena sėkla būtų pasodinta 2–3 cm žemiau paviršiaus ir bent 15 cm atstumu viena nuo kitos. Kitas ir pats svarbiausias žingsnis sodinant Aguona – laistyti plotą iškart po pasodinimo. Aguona sėkloms sudygti reikalinga drėgna aplinka, todėl naujai pasodintas sėklas laikykite šiltai ir drėgnas.

Rūpinimasis Aguona

Pasodinę būtinai skatinkite savo Papaver vystymąsi reguliariai laistydami ir tręšdami kartą per mėnesį. Siekdami užtikrinti geriausius įmanomus rezultatus, nudžiūvusias gėles išleido, kad žydėtų didesnis ir produktyvesnis. Be to, smarkus lietus arba stiprus vėjas gali paveikti aukštų veislių aukštį, todėl prireikus pasirūpinkite papildoma atrama, pvz., kuolų ar narvų.

Pabaigai

Nesvarbu, ar ieškote mažų ir žemų veislių, ar didelių ir įspūdingų rūšių, „ Aguona “ yra puikus pasirinkimas namų sodams. Vadovaudamiesi šiuo vadovu, galite lengvai užauginti Aguona iš sėklų, kad jūsų sode žydėtų ilgai ir gražiai. Iš anksto suplanavę, tinkamai paruošę dirvą ir reguliariai prižiūrėję galėsite mėgautis spalvingais ir ryškiais žydėjimais, kuriuos suteikia Aguona .