Akalifa auginimo jūsų sode privalumai

Akalifa auginimo jūsų sode privalumai

Akalifa auginimas yra puikus būdas suteikti sodui tekstūros ir gyvumo. Šis augalas turi daug privalumų – nuo gražios lapijos iki ilgo žydėjimo sezono, todėl jis puikiai tinka bet kokiai erdvei. Šiame tinklaraščio įraše apžvelgsime, kaip sodinti ir prižiūrėti Akalifa, taip pat apie daugybę privalumų, kurių galite tikėtis augindami šį nuostabų augalą.

Akalifa

Sodinant Akalifa, pirmiausia reikia nuspręsti, kur norite sodinti savo augalus. Geriausia pasirinkti vietą, kuri gauna daug saulės šviesos, idealiu atveju bent 6 valandas šviesos kiekvieną dieną. Norėdami paruošti dirvą, prieš sodinimą įmaišykite 75 mm komposto ar kito kokybiško dirvožemio gerinimo. Suteikite savo Akalifa pakankamai vietos augti, pastatydami kelis augalus bent 50 cm atstumu vienas nuo kito. Pasodinus, kas savaitę laistykite 15–20 mm vandens, kad dirva būtų nuolat drėgna.

Akalifa priežiūra

Jums nereikia daug dirbti, kad išlaikytumėte Akalifa sveikatą ir grožį. Reguliariai genėkite augalus, kad paskatintumėte sveiką augimą ir žydėjimą. Tręškite du kartus per mėnesį pavasarį ir vasarą subalansuotomis trąšomis, atskiestomis iki pusės, o žiemos mėnesiais sumažinkite tręšimą. Taip pat svarbu apsisaugoti nuo įprastų kenkėjų ir ligų, reguliariai tikrinant augalus, ar neatsirado problemų, ir, jei aptinkama, imantis atitinkamų veiksmų.

1 pranašumas: spalvinga lapija

Didelis vario lapų auginimo Akalifa yra spalvinga lapija. Suapvalinti augalo lapai yra purpurinių ir raudonų atspalvių, kurie puikiai kontrastuoja su kitais jūsų sodo augalais. Galimos spalvos leidžia pasirinkti Akalifa , kad jis puikiai atitiktų jūsų norimą išvaizdą. Akalifa taip pat gali toleruoti įvairius klimatus ir sąlygas, todėl jums nereikės jaudintis, kad jis netinkamas jūsų vietovėje.

2 pranašumas: ilgas žydėjimo sezonas

„Akalifa “ yra tiek veislių, kurios duoda gėles, tiek ir neduodančių gėlių. Tiems, kurie žydi, galite tikėtis žydėjimo vasaros mėnesiais ir jie toliau žydės iki rudens. Kad jūsų augalas ir toliau žydėtų ilgą laiką, kuo greičiau nugenėkite nužydėjusias gėles.

3 pranašumas: universalumas

Kitas didelis Akalifa privalumas yra jo universalumas. Akalifa puikiai atrodo beveik visose aplinkose – pakabinamuose krepšeliuose, lovose, apvaduose, apvaduose ir deriniuose su kitais augalais. Jo mažas dydis ir lėtas augimo modelis suteikia tekstūros ir spalvos bet kuriam jūsų kiemo kampeliui.

Pabaigai

Akalifa auginimas suteikia jūsų sodui daug privalumų, įskaitant gražią, ryškią lapiją, ilgą žydėjimo sezoną ir sodinimo universalumą. „ Akalifa “ ne tik suteikia jūsų lauko erdvei vizualinio patrauklumo, bet ir jos priežiūra reikalauja labai mažai pastangų. Tikimės, kad šis tinklaraščio įrašas paskatino jus išbandyti „ Akalifa “ savo sode!