Previous

Baltųjų kenių eterinis aliejus, naturee 10 ml.

Previous

Bergaminių citrinmedžių eterinis aliejus naturee10 ml

BAUBUKAS, aliejų mišinys, 20 ml

Gamintojas: aromáma
Prekės kodas: SM-1399
Kaina su: 21% PVM
4.99€

BAUBUKAS, aliejų mišinys, 20 ml

Slogos ir kosulio  BAUBUKAS, 20 ml

Vienas geriausių ir mylimiausias ! „Baubukas“ – švelnus ir netikėtai veiksmingas aromaterapinis preparatas slogos ir kosulio simptomams lengvinti! Saldžiųjų migdolų aliejus drėkina ir ramina nosies gleivinę (kuri slogos metu išgyvena baaaaisiai sunkius laikus), o arbatmedžio eterinis aliejus yra nuo seno žinomas, kaip puikus antibakterinis ir antivirusinis preparatas, kuris pribaigia (ar bent jau pristabdo) slogą sukėlusių mikroorganizmų dauginimąsi. Taip pat šis aliejus pasižymi atsikosėjimą lengvinančiu poveikiu.


„Baubuką“ rekomenduojama  pradėti naudoti vos tik pajausite pirmuosius slogos/kosulio simptomus. Kuo greičiau susigriebsite, tuo efektyviau „Baubukas“ susidoros su užduotimi.

Aliejų mišinį „Slogos ir kosulio baubukas“ galima naudoti kūdikiams nuo 6 mėnesių ir visai šeimai!

Naudojimas esant slogai:  tepkite nosies gleivinę (landas)  kas 2 val. Tepkite pirštu arba vatos pagaliuku (mažiems vaikučiams). Lašinti į nosį griežtai nerekomenduojame, o tepti panosę (kaip kai kurie vartotojai sumąsto) – neveiksminga.

Naudojimas esant kosuliui: prieš miegelį įtrinkite vaiko krūtinę ir nugarytę „Baubuku“, aprenkite medvilninę pižamėlę ir marš į sapnų karalystę! Šis naudojimo būdas leidžia arbatmedžio eteriniam aliejui veikti dvejopai: per uoslę ir per odą. „Baubukas“ puikiausiai pakeičia vaistinėje parduodamus „mėtinius/eukaliptinius“ tepalus kosulio simptomams lengvinti!

Prieš naudojant preparatą rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą (patepti nedideliu kiekiu priemonės vidinėje dilbio pusėje ir stebėti, ar neatsirado nepageidaujamų reiškinių: bėrimo, paraudimo, niežulio ir pan.)

Sudėtis: saldžiųjų migdolų aliejus (prunus amygdalus dulcis) ir pražangialapių mirtenių/arbatmedžio (melaleuca alternifolia) eterinis aliejus. Tirpalo koncentracija – 1%.

Preparatas pagamintas vaistinėje, laikantis visų kokybės ir saugos standartų bei notifikuotas Lietuvoje!

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

BAUBUKAS, aliejų mišinys, 20 ml

4.99€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE