Previous

Amethyste STIMULATE šampunas nuo plaukų slinkimo 1L

Previous

Amethyste VOLUME Šampūnas didinantis apimtį 250 ml

Amethyste STIMULATE Šampūnas nuo plaukų slinkimo 250 ml

Gamintojas: Amethyste
Prekės kodas: 8022033016171
Kaina su: 21% PVM
12.00€

Amethyste STIMULATE Šampūnas nuo plaukų slinkimo 250 ml

Šampūnas nuo plaukų slinkimo Amethyste Stimulate Hair Loss Control Shampoo 250ml – energizuojantis šampūnas, stiprinantis retus, plonus bei slenkančius plaukus. Po šampūno naudojimo plaukai tampa tvirtesni ir tankesni, nusilpę plaukai ženkliai sustiprėja. Tai puiki priemonė plaukų augimui. Rezultatas  matomas jau  po pirmų plovimų. 

Amethyste STIMULATE šampūnas ir losjonas praturtinti keratinu didina ir gilina plaukų folikulus, taip ne tik trukdydamas jiems išslinkti, bet skatindami plaukų augimą. Keratinas plaukams suteikia elastingumo ir tūrio. 

Priemonių sudėtyje NĖRA: dirbtinių dažiklių, gyvulinės kilmes produktų ir GMO.
Amethyste STIMULATE šampūnas efektyviai kondicionuoja plaukus didindamas cistino kiekį, dėl to ypatingai tinka retiems ir slenkantiems plaukams. Dėl sudėtyje esančių specialių veikliųjų medžiagų kompleksų šampūnas sureguliuoja fiziologinius procesus, saugo nuo plaukų slinkimo ir sustiprina nusilpusius plaukus. Plaukai sutvirtėja ir jų tankumas padidėja. Plaukai visiškai nustoja slinkti, pradeda greičiau augti, net tiems kurie itin retai vaikšto į kirpyklą.

Naudojimas: Ant sudrėkintų plaukų užpilti nedidelį kiekį šampūno ir sukamaisiais judesiais kruopščiai įmasažuoti į galvos odą po to gerai išskalauti. Jei būtina šią procedūrą pakartoti iš naujo. Norit pasiekti geriausiu rezultatų šampūną naudoti kiekvieną kartą plaunant galvą. Šampūną galima naudoti kasdien.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Amethyste STIMULATE Šampūnas nuo plaukų slinkimo 250 ml

12.00€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE