scotchKuriame linksmą ir mokomąjį apynių sodą vaikams!

Kuriame linksmą ir mokomąjį apynių sodą vaikams!

Apynių sodas yra puikus būdas pramogauti ir mokytis lauke su vaikais. Šio tipo soduose yra klasikinis Hopscotch žaidimas, pridedant spalvingų augalų ir kitų lauko objektų, tokių kaip menas ir skulptūros. Šio sodo sukūrimas gali suteikti vaikams džiaugsmo valandų ir paskatinti juos tyrinėti savo natūralią aplinką.

Planavimas

Norėdami pradėti planuoti savo Hopscotch sodą, pirmiausia svarbu pasirinkti tinkamą vietą. Apsvarstykite saugos klausimus, pvz., ar vieta yra aptverta, taip pat prieinamumo problemas, pvz., kiek arti sodas bus nuo jūsų namų ar žaidimų aikštelės. Be to, turėsite nustatyti saulės šviesos tipą ir dirvožemio kokybę.

Pasirinkę tobulą vietą, norėsite išsirinkti keletą gėlių ir augalų, kad sodas taptų gyvybingesnis ir patrauklesnis. Rinkitės augalus, kuriuos lengva prižiūrėti – tiek trumpalaikiai (pvz., vienmečiai), tiek ilgalaikiai (pavyzdžiui, daugiamečiai augalai). Tai padės išlaikyti mažas priežiūros išlaidas.

Taip pat turėsite apsvarstyti, kaip norite suprojektuoti sodą. Pagrindinis bruožas turėtų būti pats Hopscotch žaidimas; pažymėkite sodo dalis šaligatvių ar kraštovaizdžio apvadų medžiagomis. Tada pridėkite papildomų sodo funkcijų, pvz., meno kūrinių, skulptūrų ir vėjo varpelių – visko, kas padarys teritoriją ypatinga vaikams.

Priežiūra

Kad jūsų Hopscotch sodas išliktų sveikas ir gražus, reikia reguliariai prižiūrėti. Svarbu reguliariai laistyti augalus, kad jie gautų pakankamai drėgmės. Priklausomai nuo dirvožemio tipo, gali tekti periodiškai tręšti augalus. Piktžolės gali greitai augti soduose ir konkuruos su augalais dėl maistinių medžiagų, todėl būtinai ištraukite jas, kai tik pasirodys. Taip pat genėkite visus peraugusius augalus, kad jie nepavogtų reikiamų išteklių iš kitų sodo vietų.

Pabaigai

Apynių sodo kūrimas yra puikus būdas suderinti žaidimo laiką ir mokymąsi su gamta. Atlikdami šiuos veiksmus, galėsite sėkmingai planuoti, sodinti ir prižiūrėti savo Apynių sodą. Būkite kūrybingi ir linksminkitės – leiskite vaikams padėti nuspręsti, kokius augalus ir dekoracijas reikėtų įtraukti! Įdėję šiek tiek pastangų galite sukurti vietą, kur vaikai galėtų mokytis, tyrinėti ir mėgautis leisti laiką lauke.