Jaukios lauko erdvės kūrimas naudojant „ Azorelė: patarimai sodininkams

Jaukios lauko erdvės kūrimas naudojant „ Azorelė: patarimai sodininkams

„Azorelė “ yra amžinai žaliuojantis krūmas, kurio aukštis ir plotis gali siekti iki 2 metrų (6 pėdų). Dėl tankios lapijos jis Graikinis riešutmedis tinka sukurti vešlią, jaukią lauko erdvę ir gali būti naudojama kaip gyvatvorė arba kaip dekoratyvinis augalas sodo lysvėje. Šiame straipsnyje pateiksime patarimų sodininkams, kaip planuoti, prižiūrėti ir prižiūrėti Azorelė savo lauko erdvėse.

Suplanuokite savo Azorelė

Pirmasis žingsnis kuriant jaukią lauko erdvę su Azorelė – įsigyti tinkamą variantą, atitinkantį jūsų poreikius. Azorelė galima nusipirkti daugumoje medelynų ir sodo centrų bei internetinių mažmenininkų, tokių kaip „Amazon“ ar „Ebay“. Prieš pirkdami augalus įsitikinkite, kad juose nėra ligų ar kenkėjų, ir išsiaiškinkite, kokia Azorelė veislė geriausiai auga jūsų klimato zonoje.

Kai pasirinksite tinkamą lauko erdvei skirtą veislę, laikas paruošti dirvą ir sodinimo vietą. Azorelė turi būti sodinamas gerai nusausinto rūgštinio dirvožemio vietoje, kuri visą dieną gauna daug saulės spindulių. Iškaskite maždaug dvigubai didesnę duobę nei šaknies rutulys, o apatinį trečdalį užpildykite kompostu arba pasenusiu mėšlu. Įpilkite trąšų ir įmaišykite jas į dirvą prieš sodindami.

Azorelė

Laistymas yra būtinas norint, kad Azorelė sveikas ir klestėtų. Nepamirškite giliai laistyti du ar tris kartus per savaitę esant sausrai. Mulčiavimas taip pat padeda išlaikyti drėgmę. Naudokite mulčią, pagamintą iš žievės drožlių, žievės dulkių, susmulkintų lapų ar bet kokios kitos organinės medžiagos, kad išvengtumėte piktžolių ir išsaugotumėte drėgmę dirvožemyje.

Norint išlaikyti augalo dydį ir formą, svarbu reguliariai genėti. Norėdami paskatinti naują augimą, pašalinkite seniausias šakas ir išretinkite tankiai suspaustas vietas. Genėkite žiemos pabaigoje arba ankstyvą pavasarį, bet venkite genėti karštu oru ar sausra.

Papildomi patarimai

Siekdami užtikrinti optimalų augimą, Azorelė kiekvienais metais auginimo sezono metu. Norint pasiekti geriausių rezultatų, rekomenduojamos lėtai atpalaiduojančios trąšos. Pesticidai taip pat gali būti reikalingi vabzdžiams ar ligoms kontroliuoti. Naudodami pesticidus, visada atidžiai perskaitykite instrukcijas ir naudokite jas vakare, kai temperatūra yra vėsiausia.

Azorelė sodo lysvėje, rinkitės augalus, kurie klesti panašiomis sąlygomis. Tokie augalai gali būti daugiamečiai augalai, žolės ir žydintys vienmečiai augalai. Taip sukursite harmoningą ir spalvingą lauko erdvę.

Pabaigai

Sukurti jaukią lauko erdvę naudojant Azorelė lengva, jei atliksite tinkamus veiksmus. Planuokite iš anksto, pasirinkdami tinkamą lauko erdvei skirtą veislę ir paruošdami dirvą sodinimui. Azorelė , pasirūpinkite jais, kad užtikrintumėte optimalų augimą. Reguliariai laistykite, prireikus mulčiuokite ir genėkite, kad išlaikytumėte augalo dydį ir formą. Tręškite kasmet ir, jei reikia, naudokite pesticidus. Aplink Azorelė pagalbinius augalus, kad lauko erdvėje būtų daugiau spalvos ir tekstūros. Tinkamai suplanavus ir prižiūrint, Azorelė gali suteikti gyvybės bet kuriai lauko erdvei.