Previous

BALANCE ekologiškas indų ploviklis 1 L

Previous

BALANCE ekologiškas indų ploviklis su alavijų ekstraktu 500 ml

BALANCE ekologiškas indų ploviklis 500 ml

Prekės kodas: 4770495345745

BALANCE ekologiškas indų ploviklis 500 ml

BALANCE ekologiškas indų ploviklis skirtas plauti indus rankomis. Unikali sudėtis užtikrina, kad tirštas bei skaidrus skystis sukurs švelnią putą, kuri efektyviai pašalins riebalus ir maisto likučius nuo indų, stiklo, keramikos, akmens masės, metalo paviršių.

 

Dermatologų patikrintas

Neutralaus pH ploviklio sudėtyje nėra kvapių medžiagų, dažiklių, izolinonų bei fosfatų, todėl BALANCE ekologiškas indų ploviklis yra ypač švelnus rankoms, nesausina rankų odos, nesukelia alerginės reakcijos, nedirgina kvėpavimo takų. Dermatologų rekomenduojamas naudoti visiems, o ypač alergiškiems, jautrią odą turintiems žmonėms.

 

Ekologiškas

BALANCE ekologiškas indų ploviklis aplinkoje lengvai biologiškai suskyla, todėl yra draugiškas aplinkai ir žmogui. Tai saugi, patikima ir efektyvi priemonė skirta naudoti kiekvieną dieną. Be to, yra ekonomiškas, nes pakanka nedidelio ploviklio kiekio, kad švariai ir kokybiškai būtų išplauti visi indai.

Produktas yra sertifikuotas EU Ecolabel ženklu ir atitinka Europos Sąjungos ekologiškumo reikalavimus. 2009 m. buvo puikiai įvertintas vartotojų ir profesionalų bei pelnė Lietuvos metų gaminio vardą.

 

Sudėtis: 5-15 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų,

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

BALANCE ekologiškas indų ploviklis 500 ml

0

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE