Previous

BALANCE ekologiškas indų ploviklis 500 ml

Previous

Baliklis baltiems audiniams, HEITMANN, 500 ml

BALANCE ekologiškas indų ploviklis su alavijų ekstraktu 500 ml

Prekės kodas: 4770495347473

BALANCE ekologiškas indų ploviklis su alavijų ekstraktu 500 ml

Ekologiškas indų ploviklis BALANCE su alavijų ekstraktu yra skirtas plauti rankomis indus kiekvieną dieną. Unikali jo sudėtis praturtinta alavijų ekstraktu, apie kurio teigiamą poveikį odai žinojo jau ir mūsų senoliai.


Su alavijų ekstraktu

Alavijų ekstraktas drėkina, ramina ir saugo odą nuo išsausėjimo. Be to, indų ploviklis BALANCE su alavijų ekstraktu yra ne tik draugiškas jūsų rankoms, bet ir labai efektyvus - tirštas bei skaidrus skystis sukuria švelnią putą, kuri puikiai pašalina riebalus ir maisto likučius nuo įvairiausių paviršių: keramikos, stiklo, akmens masės ar metalo.

Neutralaus pH, indų ploviklio sudėtyje nėra dažiklių bei kvapiklių, todėl jis nedirgina kvėpavimo takų bei apsaugą jūsų odą nuo išsausėjimo. Tad, puikiai tinka ir jautrios odos savininkams. Novatoriškoje indų ploviklio BALANCE su alavijų ekstraktu sudėtyje nėra fosfatų, todėl aplinkoje jis lengvai biologiškai skyla taip tausodamas aplinką, kurioje gyvename.


Ekologiškas

BALANCE ekologiškas indų ploviklis aplinkoje lengvai biologiškai suskyla, todėl yra draugiškas aplinkai ir žmogui. Tai saugi, patikima ir efektyvi priemonė skirta naudoti kiekvieną dieną. Be to, yra ekonomiškas, nes pakanka nedidelio ploviklio kiekio, kad švariai ir kokybiškai būtų išplauti visi indai. Produktas yra sertifikuotas EU Ecolabel ženklu ir atitinka Europos Sąjungos ekologiškumo reikalavimus.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

BALANCE ekologiškas indų ploviklis su alavijų ekstraktu 500 ml

0

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE