PASAULISDELNE.LT
Krepšelis

Žaislai WARMIES

Žaislai WARMIES
Šildantis aromaterapinis žaislas warmies pliušinė AVYTĖ – atgaiva vasara ir šiluma žiema!Warmies ypatingi žaislai yra pagaminti iš specialios karščiui atsparios medžiagos. Vidinė medžiaga 100% natūralios kruopščiai atrinktos sorų kruopos, specialiai apdorotos taip, kad būtų tinkamos daugkartiniam ši..
19.99€
Aromaterapinis šildukas warmies kengūra Warmies šildukas tai ypatingi žaislai yra pagaminti iš specialios karščiui atsparios medžiagos. Vidinė medžiaga 100% natūralios kruopščiai atrinktos sorų kruopos, specialiai apdorotos taip, kad būtų tinkamos daugkartiniam šildymui.Levandų ir sorų..
22.99€
Aromaterapinis šildukas MAMUTAS. Šis mielas aromaterapinis mamutas yra 26cm dydžio ir sveria apie 790g. Pašildžius mikrobangų krosnelėje atsiskleis nuostabi šiluma ir levandų kvapassklindantis iš minkštojo žaisliuko taps nepakeičiamu šiltu draugu jūsųmažyliui, ir padės jam greič..
15.14€ 22.99€
Šildantis aromaterapinis warmies MEŠKUTIS TEDDY – atgaiva vasara ir šiluma žiema!Warmies ypatingi žaislai yra pagaminti iš specialios karščiui atsparios medžiagos. Vidinė medžiaga 100% natūralios kruopščiai atrinktos sorų kruopos, specialiai apdorotos taip, kad būtų tinkamos daugkartiniam šildymui. ..
19.99€
Aromaterapinis šildukas Warmies mini lamaŠildantis žaislas warmies pliušinis mini Lama – atgaiva vasara ir šiluma žiema!Aromaterapinis šildukas Warmies - ypatingi žaislai yra pagaminti iš specialios karščiui atsparios medžiagos. Vidinė medžiaga 100% natūralios kruopščiai atrinktos sorų kruo..
19.99€
Šildantis aromaterapinis žaislas - šildukas Mini vienaragisWarmies®  šildukas Mini vienaragisšvelniu kailiuku yra  ~22 cm dydžio ir sveria apie 230 g. Nuostabi šiluma leis mėgautis saulėtu, saldžiu ir ramybe dvelkiančiu levandų aromatu,sklindančiu iš minkštojo žaisl..
19.99€
Aromaterapinis šildukas Warmies mielas mini ZebriukasVaikyste ir svajonėmis kvepiantis mažasis draugas Warmies® mini zebriukas yra ~ 25cm dydžio ir sveria ~ 230 g. Nuostabi šiluma leis mėgautis saulėtu, saldžiu ir ramybe dvelkiančiu levandų aromatu,sklindančiu iš mink..
19.99€
Aromaterapinis šildukas Warmies mini Žirafa iš afrikos – atgaiva vasara ir šiluma žiema!Warmies ypatingi žaislai yra pagaminti iš specialios karščiui atsparios medžiagos. Vidinė medžiaga 100% natūralios kruopščiai atrinktos sorų kruopos, specialiai apdorotos taip, kad būtų tinkamos daugka..
19.99€
Šildantis aromaterapinisšildukas warmies pliušinis MEŠKUTIS TEDDY – atgaiva vasara ir šiluma žiema!Warmies ypatingi žaislai yra pagaminti iš specialios karščiui atsparios medžiagos. Vidinė medžiaga 100% natūralios kruopščiai atrinktos sorų kruopos, specialiai apdorotos taip, kad būtų tinkamos d..
27.99€
Šis ypač minkštas aromaterapinis miegantis meškutis palydės vaikus į sapnų šalį kur galės miegoti ramiai ir saldžiai.Warmies® miegantis minkštas rudasis meškutis švelniu kailiukuyra apie 32 cm dydžio ir sveria 770 g. Nuostabi šiluma ir nepakartojamas rinktinių žolelių kvapassklindantis iš mi..
27.99€
Aromaterapinis šildukas warmies AVYTĖ Rožinis burbuliukasWarmies®  šildukas avytė rožinis burbuliukasšvelniu kailiuku yra  sėdinti ~19cm stovinti 27 cm dydžio ir sveria apie 440 g. Nuostabi šiluma leis mėgautis saulėtu, saldžiu ir ramybe dvelkiančiu levandų aromatu,..
19.99€
Mielas, aromaterapinis šuniukas welpe  Mūsų Warmies®  aromaterapinis šuniukas welpe švelniu kailiuku yra apie 34 cm dydžio ir sveria apie 780 g. Nuostabi šiluma ir levandų kvapassklindantis iš minkštojo žaisliuko taps nepakeičiamu šiltu draugu jūsųmažyliui!Su neišimamu levandų - ..
22.99€
Norintiems padovanoti Warmies šilduką siūlome isigyti firminę warmies dovanų dėžutę...
1.49€
Norintiems padovanoti Warmies šilduką kalėdoms, siūlome isigyti firminę warmies dovanų dėžutę...
2.49€
Šildantis žaislas warmies pliušinė JUODOJI AVYTĖ – atgaiva vasara ir šiluma žiema!Warmies ypatingi žaislai yra pagaminti iš specialios karščiui atsparios medžiagos. Vidinė medžiaga 100% natūralios kruopščiai atrinktos sorų kruopos, specialiai apdorotos taip, kad būtų tinkamos daugkartiniam šildymui...
22.99€
Šildantis žaislas warmies pliušinė LELIJINĖ PELĖDA – atgaiva vasara ir šiluma žiema!Warmies ypatingi žaislai yra pagaminti iš specialios karščiui atsparios medžiagos. Vidinė medžiaga, kruopščiai atrinktos sorų kruopos, specialiai apdorotos taip, kad būtų tinkamos daugkartiniam šildymui. Warmies® le..
19.99€
Šildantis žaislas warmies pliušinė MĖLYNOJI AVYTĖ – atgaiva vasara ir šiluma žiema!Warmies ypatingi žaislai yra pagaminti iš specialios karščiui atsparios medžiagos.  kruopščiai atrinktos sorų kruopos, specialiai apdorotos taip, kad būtų tinkamos daugkartiniam šildymui. Mūsų Warmies® avytė mėl..
19.99€
Šildantis žaislas Meškutis sveikstaWarmies®  šildukas sergantis meškutisšvelniu kailiuku yra  ~29 cm dydžio ir sveria apie 780 g. Nuostabi šiluma leis mėgautis saulėtu, saldžiu ir ramybe dvelkiančiu levandų aromatu,sklindančiu iš minkštojo žaisliuko, tai taps nepakeičiamu šiltu..
22.99€
Aromaterapinis šildukas Warmies mini beždžionėlė Vaikyste ir svajonėmis kvepiantis mažasis draugas Warmies® mini beždžionėlė yra ~ 18cm dydžio ir sveria ~ 260 g. Nuostabi šiluma leis mėgautis saulėtu, saldžiu ir ramybe dvelkiančiu levandų aromatu,sklindančiu iš m..
19.99€
Šildantis žaislas warmies pliušinis GULINTIS MEŠKUTIS – atgaiva vasara ir šiluma žiema!Warmies ypatingi žaislai yra pagaminti iš specialios karščiui atsparios medžiagos. Kruopščiai atrinktos sorų kruopos, specialiai apdorotos taip, kad būtų tinkamos daugkartiniam šildymui. Warmies®  šildukas g..
19.99€
Ypač mielas šildantis - žaislas ruoniukas su baltos spalvos šilkiniu minkštu kailiuku suteiks džiaugsmo kiekvienam mažyliui ir padės greičiau atsidurti sapnų šalyje.Warmies®  šildukas ruoniukasšilkiniu kailiuku yra  ~22 cm dydžio ir sveria apie 220g. Nuostabi šiluma leis mėgautis sau..
14.00€ 19.99€
Šildantis žaislas - šildukas raudonoji pelėda Warmies®  šildukas  pelėdašvelniu kailiuku yra  ~15 cm dydžio ir sveria apie 220 g. Nuostabi šiluma leis mėgautis saulėtu, saldžiu ir ramybe dvelkiančiu levandų aromatu,sklindančiu iš minkšto..
19.99€
Mūsų Warmies® rožinė avytė švelniu kailiuku yra maždaug 22cm dydžio ir sveria apie 250g. Nuostabi šiluma leis mėgautis saulėtu, saldžiu ir ramybe dvelkiančiu levandų aromatu,sklindančiu iš minkštojo žaisliuko, tai taps nepakeičiamu šiltu draugu jūsųmažyliui! Su išimam..
19.99€
Šildantis žaislas rožinis vienaragisWarmies®  šildukas rožinis vienaragisšvelniu kailiuku yra  ~32 cm dydžio ir sveria apie 790 g. Nuostabi šiluma leis mėgautis saulėtu, saldžiu ir ramybe dvelkiančiu levandų aromatu,sklindančiu iš minkštojo žaisliuko, tai taps nepakeičiamu šilt..
16.38€ 24.99€
Šildantis žaislas rudasis tigrasWarmies®  šildukas rudasis tigrasšvelniu kailiuku yra gulintis ~21 cm, stovintis 27 cm dydžio ir sveria apie 790 g. Nuostabi šiluma leis mėgautis saulėtu, saldžiu ir ramybe dvelkiančiu levandų aromatu,sklindančiu iš minkštojo žaisliuko, tai taps nepak..
24.99€
Ypač mielas šildantis - žaislas ruoniukas su baltos spalvos šilkiniu minkštu kailiuku suteiks džiaugsmo kiekvienam mažyliui ir padės greičiau atsidurti sapnų šalyje.Warmies®  šildukas ruoniukasšilkiniu kailiuku yra  ~31 cm dydžio ir sveria apie 730g. Nuostabi šiluma leis mėgautis..
18.00€ 22.99€
Labai populiarūs  YOOHOO PAMMEE didžiosios švelnios akys ir švelnus bei begalo minkštas kaip aksomas kailiukas.  Šildomas žaislas yra 30 cm dydžio ir sveria apie 830 g. Pašildžius mikrobangų krosnelėje atsiskleis nuostabi šiluma ir levandų kvapassklindantis iš minkštojo žaisliuko ta..
16.00€ 27.99€
Šildukas warmies Flamingas Džeimsas  – atgaiva vasara ir šiluma žiema!Warmiesypatingi šildukai yra pagaminti iš specialios karščiui atspariosmedžiagos. kruopščiai atrinktos sorųkruopos, specialiai apdorotos taip, kad būtų tinkamos daugkartiniamšildymui...
24.99€
Šildantis žaislas linksmasis dinozaurasWarmies® linksmasis dinozauras švelniu minkštu kailiuku yra  ~30 cm dydžio ir sveria apie 780g. Nuostabi šiluma leis mėgautis saulėtu, saldžiu ir ramybe dvelkiančiu levandų aromatu, sklindančiu iš minkštojo žaisliuko, tai taps nepakeičiamu šiltu draugu jūs..
24.99€
Šildantis žaislas Mini krokodiliukasWarmies®  šildukas krokodiliukas švelniu kailiuku yra  ~35cm dydžio ir sveria apie 240 g. Nuostabi šiluma leis mėgautis saulėtu, saldžiu ir ramybe dvelkiančiu levandų aromatu,sklindančiu iš minkštojo žaisliuko, tai taps ne..
19.99€
Šildukas warmies mažoji undinėlė arielė Warmiesypatingi šildukai yra pagaminti iš specialios karščiui atspariosmedžiagos. Vidinė medžiaga 100% natūralios kruopščiai atrinktos sorųkruopos, specialiai apdorotos taip, kad būtų tinkamos daugkartiniam ..
16.00€ 27.99€
Šildantis žaislas warmies pliušinis OTISWarmies ypatingi žaislai yra pagaminti iš specialios karščiui atsparios medžiagos. Vidinė medžiaga 100% natūralios kruopščiai atrinktos sorų kruopos, specialiai apdorotos taip, kad būtų tinkamos daugkartiniam šildymui.Warmies®  šildukas otis švelniu kaili..
16.00€ 27.99€
Aromaterapinis šildukas warmies beždžionėlė saimirisWarmies šildukas tai ypatingi žaislai yra pagaminti iš specialios karščiui atsparios medžiagos. Vidinė medžiaga 100% natūralios kruopščiai atrinktos sorų kruopos, specialiai apdorotos taip, kad būtų tinkamos daugkartiniam šildymui.Warmi..
19.99€
Rodoma nuo 1 iki 33 iš 33 (1 puslapių)