PASAULISDELNE.LT
Krepšelis

Heitmann BIO kavos aparatų nukalkinimo priemonė, 250 ml

Heitmann BIO kavos aparatų nukalkinimo priemonė, 250 ml
Heitmann BIO kavos aparatų nukalkinimo priemonė, 250 ml
2.70€
  • Sandėlyje: Prekyboje
  • Prekės kodas: 4052400033634

Heitmann Bio greitasis nukalkintojas su natūraliosiomis veikliosiomis medžiagomis. Valiklis šalina kalkes iš espreso ir paprastų kavos aparatų, kavos automatų, virdulių, katilų ir t.t. su natūralia citrinos rūgšties poveikio jėga. Nekenksmingas maisto produktams. Ekologiškas produktas, kadangi biologiškai pilnai suyra.

Naudojimas: Indą užpildyti1/2 litro vandens esant normaliam užkalkėjimui įpilti 50ml buteliuko tūrio. Tirpalą supilti į vandens talpą pakaitinti, leisti pereiti per aparatą. Po to išskalauti 2 kartus.

Dėmesio: Dirgina akis. Saugoti nuo vaikų, dirginantis, vengti sąlyčio su akimis. Patekus į akis tuoj pat kruopščiai plauti tekančiu vandeniu. Prarijus kreiptis į gydytoją.


Atsargiai! Sukelia smarkų akių dirginimą. Laikyti vaikams nerieinamoje vietoje. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėti produkto talpyklą arba jo etiketę. Patekus į akis kelias minutes plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jei jie yra ir lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Neįkvėpti aerozolio. Plauti rankas.Turinį/talpyklą išmesti nustatytoje atliekų surinkimo vietoje pagal galiojančias nacionalines nuostatas.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras