PASAULISDELNE.LT
Krepšelis

Dėmių valikliai ir balinimo priemonės

Dėmių valikliai ir balinimo priemonės

Dėmių valikliai ir balinimo priemonės - aukščiausia kokybė iš Vokietijos, Anglijos ir Lietuvos! Lengvai ir greitai pašalinkite net sunkiausiai įveikiamas dėmes iš drabužių, audinių ir neskalbiamos tekstilės. Papilkėjusius ar pageltusius audinius paverskite vėl baltais! Dėmių valiklių asortimente rasite ir dėmių valiklių skirtų valyti jautrią odą turinčių žmonių bei kūdikių rūbus.

HEITMANN Baliklis baltiems audiniams nuo pageltimo ir papilkėjimo, 500 mlBaltų audinių baliklis šalinantis papilkėjimus ir pageltimus.Skirtas naudoti kartu su skystu skalbikliu. Tinka visų pluoštų audiniams ir visoms vandens temperatūroms.Naudojimas:Pilti kartu su skystuoju skalbikliu į stalčių..
2.99€
dalli kietas ūkinis muilas 100 g x 3 vnt. dalli ūkinis muilas. Plačiai naudojamas namų švarai, skalbinių skalbimui, dėmių pašalinimui ir kūno prausimuisi. Subtilaus kvapo švariai ir saugiai prausia net ir jautrią odą. Nesausina jos. Pagamintas pagal senovinį recept..
2.50€
DR.BECKMANN Express kišeninis dėmių valiklis, 9 ml Pašalinkite nereikalingas dėmes!Pašalina daugelį šviežių dėmių – kavos, arbatos, limonado, sulčių, vaisinio jogurto, kūdikių maisto, padažų, lūpdažių, balzamų, makiažo ir kt!  Tinka (išskyrus šilkas) kaip pirmoji pagalba net tada, k..
3.49€
Ekologiškas purškiamas, giliai įsiskverbiantis į audinio pluoštą dėmių valiklis, šalina net įsisenėjusias dėmes. Išbalina baltinių rankogalius ir apykakles, bei lengvina skalbimą. Pašalina riebalines, vaisių ir augalų, šokolado, raudonojo vyno, kavos, kraujo, savaiminio įdegio kremo, makia..
5.20€
Universalus fermentinis audinių dėmių valiklis (skalbiklio priedas) / Smacchiotutto 600 gr Skalbiklių priedas, praturtintas fermentais ir aktyviuoju deguonimi, efektyviai šalina riebalines, vaisių ir augalų, šokolado, raudonojo vyno, kavos, kraujo, šlapimo ir kitas dėmes. Veiksmin..
7.72€
HEITMANN oxiwash sport dėmių KVAPO išėmėjasStipri formulė su muilti aktyviu deguonimi pašalina dėmes panaikina įsisenėjusius kvapus. Idealus kvėpuojantiems audiniams - tai sporto laisvalaikio rūbai. Panaikina kvapus iš audinių ir saugo formą ir tamprumą. Naudojimas: Pakelio turinį pilti kartu s..
1.10€
Išplauna užuolaidas iki pat plaušelių. Jos pasidaro švytinčiai baltos jau 30 C. Pašalina visus įprastus užuolaidų sutepimus: nusėdusias dulkes, pageltonavimą, nikotiną bei kvapus. Baliklio galia padaro užuolaidas baltas tarsi naujas. Tinka visiems užuolaidiniams audiniams išskyrus vilną ir šilką. Pa..
2.17€ 2.95€
KONCENTRUOTAS DĖMIŲ VALIKLIS SMACCHIO TUTTO TEPAMAS 250ML
Išparduota
Koncentruotas skalbinių dėmių valiklis (tepamas)  Smacchiotutto Concentrato 250 ml  Koncentruotas dėmių valiklis greitai ir efektyviai šalina riebalines, vaisių ir augalų, šokolado, raudonojo vyno, kavos, kraujo, savaiminio įdegio kremo, makiažo ir kitas dėmes. Valiklis giliai įs..
Dezodoranto ir prakaito dėmių valiklis SIL Spezial Purškiamas skalbinių dėmių valiklis Sil šalina dėmes greitai ir lengvai.Šalina įsisenėjusias dėmes: dezodoranto, prakaito.Puikiai tinka baltiems ir spalvotiems visų tipų audiniams.Užpurkškite valiklio ant išteptos vietos ir ..
4.80€
Profos baliklis skirtas skalbti rankomis ir automatinėmis skalbimo mašinomis sintetinius, natūralaus ir mišraus pluošto audinius, balinti ir naikinti dėmesAudinių baliklis gali būti naudojamas su skalbimo milteliais, arba be jųNekenkia audiniuiSu dėmių išėmėjuBe chloroNaikina kavos, vyno, arbato..
4.99€ 7.60€
PROFOS dėmių valiklis profesionaliam naudojimui, kad audiniai tikrai išliktų švarūs.Dėmių valiklis skirtas labai užterštiems (spec. drabužiams) skalbiniams skalbti. Efektyviai šalina riebalų (augalinės ir gyvulinės kilmės), baltiminės kilmės dėmes, kavos, vyno, arbatos, žolės, prakaito, uogų kraujo,..
5.30€ 7.70€
PROFOS dėmių valiklis profesionaliam naudojimuiValiklis skirtas labai užterštiems (spec. drabužiams) skalbiniams skalbti arba nešvariems paviršiams valyti. Efektyviai šalina riebalų (augalinės ir gyvulinės kilmės), baltiminės kilmės dėmes, tepalų ir kitas sunkiai panaikinamas dėmes. Dėmių va..
7.80€
PROFOS dėmių valiklis profesionaliam naudojimui ypač koncentruotas 500 ml su purkštuku.Valiklis skirtas labai užterštiems (spec. drabužiams) skalbiniams skalbti arba nešvariems paviršiams valyti. Efektyviai šalina riebalų (augalinės ir gyvulinės kilmės), baltiminės kilmės dėmes, tepalų ir kitas sunk..
3.18€ 5.30€
SKALBINIŲ DĖMIŲ VALIKLIS SMACCHIO TUTTO PURŠKIAMAS 500ML
Išparduota
Smacchio Tutto Skalbinių dėmių valiklis (purškiamas) / Smacchiotutto Trigger 500 ml Purškiamas, giliai įsiskverbiantis į audinio pluoštą dėmių valiklis, šalina net įsisenėjusias dėmes. Išbalina baltinių rankogalius ir apykakles, bei lengvina skalbimą. Pašalina riebalines, vaisių ir au..
PAPILKĖJIMUS IR VISUS PAGELTIMUS IŠ VISŲ BALTŲ PLUOŠTŲ ŠALINANTI BEI JIEMS BALTUMO SUTEIKIANTI PRIEMONĖ50 g – vienam skalbimui. Naudojama  skalbiant pasirinkus bet kurią vandens temperatūrą ir bet kurių pluoštų skalbinius.Tinka ir jautriems pluoštams.  Atsargiai! Sukelia smarkų akių di..
1.05€
HEITMANN dėmių išėmėjas su tulžimi (purkštukas), 250 mlPurškiamas koncentruotas dėmių valiklis su tulžimi.Idealiai tinka spalvotiems skalbiniams, vilnai ir šilkui.Sudėtyje nėra baliklio.Pašalina riebalines, tepalo, vaisių, raudono vyno, kavos, kraujo ir kitas dėmes.Ph neutralus.Dermatologų patikrint..
3.00€
HEITMANN dėmių išėmėjas su tulžimi (šepetukas), 250 ml Heitmann dėmių valiklis su tulžimi ir šepetėliu tikslingai pašalina užterštas vietas, greitai įsigeria.Skirtas visiems audiniams. Pašalina riebalines, tepalo, vaisių, raudono vyno, kavos, kraujo ir kitas dėmes. Ph neutralus.Dermatologų..
2.85€
Ant drabužių yra dėmė, kuriosatrodo neįmanoma išvalyti? Dėmių valiklyje Vanish PLATINUM OxiAction baltiems drabužiams yra medžiagų, kurios šalina visų rūšiųdėmes, nuo aiškiai pastebimų iki įsisenėjusių, kurių gali beveiknesimatyti.Savybės:Saugiai išvalo dėmes iš d..
4.60€ 7.74€
Daugiafunkcinė pagalba namų ūkyje ir nepriekaištinga švara.Šalina riebalus, nešvarumus ir dėmes bei gerina higieną buityje.Universali priemonė, kuri tinka tokiems namų ūkio darbams kaip: higieninis virtuvės ir vonios valymas, skalbimas, indų plovimas, sode (dumblių šalinamas) ir t.tNaudojama kaip gr..
2.85€
Rodoma nuo 1 iki 19 iš 19 (1 puslapių)