PASAULISDELNE.LT
Krepšelis

Priedai skalbimui

Priedai skalbimui

Aukščiausios kokybės priedai skalbimui iš Vokietijos. Neužtenka tik išskalbti? Pasirinkite iš gausaus mūsų siūlomo asortimento reikalingus skalbimo priedus, kurie padės ne tik apsaugoti audinius nuo nusidažymo, bet ir atgaivins spalvas, suminkštins audinius džiovinant elektrinėje džiovyklėje, padės lengviau išlyginti, nuims antistatinį krūvį ir kt.

HEITMANN Baliklis baltiems audiniams nuo pageltimo ir papilkėjimo, 500 mlBaltų audinių baliklis šalinantis papilkėjimus ir pageltimus.Skirtas naudoti kartu su skystu skalbikliu. Tinka visų pluoštų audiniams ir visoms vandens temperatūroms.Naudojimas:Pilti kartu su skystuoju skalbikliu į stalčių..
2.99€
dalli kietas ūkinis muilas 100 g x 3 vnt. dalli ūkinis muilas. Plačiai naudojamas namų švarai, skalbinių skalbimui, dėmių pašalinimui ir kūno prausimuisi. Subtilaus kvapo švariai ir saugiai prausia net ir jautrią odą. Nesausina jos. Pagamintas pagal senovinį recept..
2.50€
Heitmann dažus ir purvą sulaikančios servetėlės 45 vnt.Heitmann skalbinių servetėlės spalvą saugančios ir sugeriančios purvą. Jos sulaiko skalbiant pamuilėse atsiradusias dažų ir teršalų daleles, todėl šios dalelės nenusėda ant skalbinių. Servetėlės saugo, kad spalvoti skalbiniai nenudažytų kitų, ne..
4.99€
Skalbimo mašinų nukalkintojas ir valiklis,  750 mlValiklis skirtas kasdieniniai skalbimo mašinų priežiūrai. Pašalina kalkes ir apnašas nuo būgno, vamzdelių bei kaitinimo elementų. Apsaugo skalbimo mašiną nuo blogių kvapų susidarymo, prailgina jos tarnavimo laiką bei padeda taupyti elektros sąna..
8.00€
HEITMANN oxiwash sport dėmių KVAPO išėmėjasStipri formulė su muilti aktyviu deguonimi pašalina dėmes panaikina įsisenėjusius kvapus. Idealus kvėpuojantiems audiniams - tai sporto laisvalaikio rūbai. Panaikina kvapus iš audinių ir saugo formą ir tamprumą. Naudojimas: Pakelio turinį pilti kartu s..
1.10€
Heitmann servetėlės spalvos atnaujinimui juodos spalvos 10 vntSpalvos atnaujinimas, paryškinimas džiaukitės atnaujinta ryškia spalva.Patogus ir greitas atnaujinimas, servetėlė yra prisotinta dažų.Paprasta, greita ir saugu.Netepa rankų ir skalbimo mašinos.Naudokite servetėles skalbdami - norėdami išs..
3.50€
Dalli DUO lyginimą lengvinanti priemonė su krakmolu padeda išlyginti per kelias sekundes sausus ir suglamžytus skalbinius, palaiko audinių formą (kalnieriai, rankogaliai, rūbų kraštai,  kantai,  aplink sagas). Tinka visiems audiniams, išskyrus natūralų ar sintetinį šilką. Naudoji..
2.50€
Profos baliklis skirtas skalbti rankomis ir automatinėmis skalbimo mašinomis sintetinius, natūralaus ir mišraus pluošto audinius, balinti ir naikinti dėmesAudinių baliklis gali būti naudojamas su skalbimo milteliais, arba be jųNekenkia audiniuiSu dėmių išėmėjuBe chloroNaikina kavos, vyno, arbato..
4.99€ 7.60€
Heitmann servetėlės spalvos atnaujinimui mėlynos spalvos 10 vntSpalvos atnaujinimas, paryškinimas džiaukitės atnaujinta ryškia spalva.pPatogus ir greitas atnaujinimas, servetėlė yra prisotinta dažų.Paprasta, greita ir saugu.Netepa rankų, skalbimo mašinos.Naudokite servetėles skalbdami - norėdami išs..
3.50€
dalli skalbinių džiovyklės servetėlės, 25 vnt.
Laikinai nėra
Dalli skalbinių džiovyklės servetėlės, skalbiniai tampa ypač purūs, minkšti ir gaiviai kvepia.Lengviau lyginasi, audiniai nesielektrina.Servetėlė impregnuota minkštikliu, mėgaukitės puriais ir kvepiančiais skalbiniais.Naudojimas:Dalli skalbinių džiovyklės servetėlės,1 servetėlę įdėtį į džiovinimo ma..
Simplicol spalvos atnaujinimas, paryškinimas medvilnei, viskozei , mišriems audiniams. Džiaukitės atnaujinta ryškia spalva.Patogus ir greitas atnaujinimas, atliekant dažymą skalbimo mašinoje. Talpa - 750 mlNaudojimas: išversti drabužį į išvirkščią pusę, įdėti į skalbimo mašiną. Pakelį su dažy..
4.50€
Simplicol DAŽAI SPALVOS  atnaujinimas, paryškinimas medvilnei, viskozei, mišriems audiniams. Džiaukitės atnaujinta ryškia mėlyna spalva. Patogus ir greitas atnaujinimas, atliekant dažymą skalbimo mašinoje.Naudojimas: išversti drabužį į išvirkščią pusę, įdėti į skalbimo mašiną. Pakelį su dažym..
4.50€
dalli servetėlės baltiems audiniams, 15 vnt.Dalli baltų skalbinių servetėlės, kad balti skalbiniai išliktų tikrai balti!Ideali apsauga nuo papilkėjimo.Naudokite servetėles skalbdami – norėdami išsaugoti ypač baltą skalbinių spalvą. Naudojimas:1 servetėlę idėti į skalbimo mašinos būgną.Tinka vis..
2.20€
Rodoma nuo 1 iki 13 iš 13 (1 puslapių)