PASAULISDELNE.LT
Krepšelis

Skalbimo mašinų priežiūros priemonės

Skalbimo mašinų priežiūros priemonės

Norite, kad Jūsų skalbimo mašina tarnautų ilgiau? Pasirūpinkite skalbimo mašinos priežiūros priemonėmis. Gamintojai rekomenduoja skalbimo mašinas su specialiomis priemonėmis išvalyti kas 2-3 mėnesius. Pašalinsite ne tik blogus kvapus bet ir kalkių likučius bei purvą. Pasirinkite iš Jums patogiausių - skysčio arba miltelių pagrindu.

Ekologiškas skalbimo mašinų valiklis WINNI'S 250mlValiklis skirtas skalbimo mašinų priežiūrai. Pašalina kalkes ir apnašas nuo būgno, vamzdelių bei kaitinimo elementų. Apsaugo skalbimo mašiną nuo blogų kvapų susidarymo, dezinfekuoja, prailgina jos tarnavimo laiką bei padeda taupyti elektros s..
4.99€
HEITMANN 3 in 1 skalbimo mašinų kalkių šalinimo priemonė, 175 gHeitmann 3 in 1  KALKIŲ NUOSĖDŲ INDAPLOVĖSE IR SKALBYKLĖSE ŠALINAMOJI PRIEMONĖ.  Su apsauga nuo korozijos, nukalkina, valo nešvarumus ir suteikia higieninę švarą bei šviežų kvapą. Talpa: 175 gAtsargiai! Sukelia smarkų akių..
2.50€
Skalbimo mašinos valiklis Express HEITMANN, 250 g
-10 % Išparduota
HEITMANN EKSPRESS skalbimo mašinų valiklis higieninei švarai šalina kalkes, riebalus ir purvą. Neleidžia formuotis purvo ir nuosėdų plėvelei, taip pašalinami mikrorganizmai. Naikina nemalonius kvapus. Veikia nuo 40° trumpos programos metu, taip saugoma aplinka, sutaupoma energija, laikas ir išlaido..
HEITMANN skalbimo mašinų valiklis higieninei švarai šalina kalkes ir nuosėdasŠalina kalkių nuosėdas, kurios trikdo funkcijas, sąlygoja užsikimšimus,  didesnes energijos sąnaudas.Apsaugo mašiną ir prailgina jos tarnavimą.Šalina skalbimo priemonių ir nešvarumų likučius, kurie gali tapti nemalonių..
1.99€ 2.50€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)