Previous

Candle Family Kvepianti palmių vaško žvakė "Sėkmės RAUDONA"

Previous

Candle Family Kvepianti palmių vaško žvakė "Šiltai Apkabinu" (6,5x10 cm.)

Candle Family Kvepianti palmių vaško žvakė "Sėkmės RUDA"

Gamintojas: Candle Family
Prekės kodas: 4036
Kaina su: 21% PVM
4.99€

Candle Family Kvepianti palmių vaško žvakė "Sėkmės RUDA"

Natūralaus vaško, kvepiančios rankų darbo žvakės, papildytos natūraliais kvapniaisiais aliejais. Žvakėse esantis kvapniųjų aliejų kiekis ir natūralus vaškas leidžia žvakėms kvepėti itin ilgai ne tik uždegus, bet ir stovint patalpoje. Žvakės liejamos iš specialaus vaško ir tinkamoje temperatūroje, suteikia žvakės paviršiui išskirtinę "šerkšno" struktūrą. 
Uždekite savo namuose jaukumą su Candle Family...  

 

RUDA SPALVA

Ruda yra natūrali, žemiška spalva. Ji randama žemėje, medžiuose ir akmenyje. Tai šilta, neutrali spalva, kuri gali sukelti apetitą. Ji plačiai aptinkama gamtoje ir gyvose, ir negyvose medžiagose.Ruda atspindi sveikatą ir žemiškumą, taip pat ji reiškia kantrybę, paprastumą, draugiškumą, patikimumą ir sveikatą. 

FENGŠUI. Ruda spalva Fengšui sistemoje priklauso medžio elementui. Geriausia šios spalvos žvakę laikyti rytuose (sveikata, šeima), pietryčiuose (sveikata ir turtas), pietuose (šlovė ir reputacija).

ŠIOSE ŽVAKĖSE NAUDOJAMI KVAPAI:

Raudonosios vynuogės | Obuoliai | Cinamonas

DEGIMO LAIKAS:

7 cm. - 38 val.ŽVAKĖS NAUDOJIMO INSTRUKCIJA
Uždegus žvakę pirmą kartą - deginkite 1 valandą, užgesinkite ir leiskite jai atvėsti, pakirpkite knatą iki 1 cm ilgio ir tik tada vėl uždekite.

Vaško sienelės - lieka priklausomai nuo aplinkybių, kuriuose žvakė deginama. Šilčiau - sienelės plonesnės, šalčiau - storesnės. Tad jei liepsna pasislėps, aplaužykite kraštelius, o vaško likučius galite sudėti atgal į žvakės vidų. 

Įkaitęs vaškas - gali ištekėti, todėl žvakę padėkite ant saugaus paviršiaus. Kad ištekėjęs vaškas  nesugadintų paviršiaus, naudokite žvakides ar padėkliukus. Ilgai deginant žvakes ,gali susidaryti vaško perteklius, kuris gesina žvakės liepsną ir tirpdo žvakės sieneles. Taip nutikus užgesinkite žvakę, leiskite vaškui sustingti ir tik tuomet vėl galite ją uždegti. 

Knatą - naudojame medvilninį. Jis storesnis, tad kartais degdama žvakės liepsnelė gali imti "šokinėti", pasirodyti tamsus dūmelis, tokiu atveju užgesinkite žvakę ir pakirpkite knatą, kad šis būtų 1 cm ilgio. Uždekite ir toliau mėgaukitės.

Vieta - Saugokite žvakę nuo tiesioginių saulės spindulių ir nestatykite žvakės karštose patalpose, jei deginate žvakes vieną  šalia kitos atitraukite jas mažiausiai į cm. vieną nuo kitos. Degs saugiau ir ilgiau.
DĖMESIO!

 - Nepalikite degančios žvakės be priežiūros.
 - Prieš degindami žvakę nuimkite etiketę.
 - Vaškas gali išvarvėti, saugokite paviršius.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Candle Family Kvepianti palmių vaško žvakė "Sėkmės RUDA"

4.99€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE