Previous

BAUBUKAS, aliejų mišinys, 20 ml

Previous

Citrinakvapio eukalipto eterinis aliejus, 5 ml

Cinamonų eterinis aliejus Naturee 10 ml.

Gamintojas: Naturee
Prekės kodas: 3162

Cinamonų eterinis aliejus Naturee 10 ml.

Cinamonų eterinis aliejus (Cinnamomum verum) išgaunamas iš cinamonų medžių, augančių Šri Lankoje, lapų arba žievės. Labai svarbu atkreipti dėmesį į  cinamonų aliejaus rūšį. Parfumerijoje, aromaterapijoje dažniausiai vartojami iš lapų išgauti eteriniai aliejai. Nustatyta, jog iš žievės gautų eterinių aliejų sudėtyje vyrauja aldehidai. Aldehidai pasižymi stipriai dirginančiu ir toksiniu poveikiu. Mes rekomenduojame vartoti tik iš lapų išgaunamą cinamonų eterinį aliejų.

Ajurvedos ir kvapų terapijos specialistai cinamonų lapų eterinius aliejus pataria vartoti įvairių negalavimų (virškinimo, infekcinių ligų, fermentų sutrikimo) gydymui ir profilaktikai, odos bei plaukų puoselėjimui. Fitoterapeutai rekomenduoja vartoti cinamonų lapų aliejų kaip antiseptinę bei skausmą malšinančią priemonę.

Aromaterapijoje cinamonų eterinis aliejus ypač vertinamas dėl sudėtyje esančių cheminių medžiagų, kurios veikia kaip afrodiziakas, dezinfekuoja patalpas, malšina spazmus, palengvina kvėpavimą, atbaido vabzdžius, nuteikia pozityviai Cinamono eterinis aliejus rekomenduojamas sergant viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis, peršalimo simptomams lengvinti, kamuojant reumatui, artritui, raumenų skausmams. Ramina susijaudinus, padeda slopinti nervinę įtampą kamuojant stresui, tonizuoja visą organizmą, palengvina menstruacinius skausmus, gerina atminti, dėmesio koncentraciją.

Gali padėti pagerinti virškinimą, nes stimuliuoja skrandžio sulčių išsiskyrimą, atpalaiduoja spazmus, palengvina žarnyno infekcijomis, gastritu, kolitu, vidurių pūtimo kamuojamų žmonių būklę.

Naudingas sergant grybelinėmis odos infekcijomis, gerina kraujotaką, veikia šildančiai, todėl itin tinka šildomiesiems masažams.

Cinamono eterinis aliejus naudojamas farmacijoje maišomas į preparatus, skirtus sumušimams ir reumatizmui gydyti.

Patalpų aromatizavimas:
Įlašinkite 8–10 lašų cinamonų eterinio aliejaus arba šio aliejaus mišinio į difuzorių ar aromatinėje lempoje esantį vandenį. Patalpoje pasklis kvapas. Jei neturite difuzoriaus ar aromatinės lempos, aliejumi galima sudrėkinti servetėlę arba įlašinti jo į karšto vandens puodelį bei pastatyti ant veikiančio radiatoriaus. Mėgaukitės švelniu, lengvu ir saldžiu kvapu.

Bandykite eksperimentuoti ir maišyti cinamonų lapų eterinį aliejų su kitais eteriniais aliejais. Jis puikiai tinka su bergamočių, kvapiųjų kanangų, pačiulių eteriniais aliejais.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Cinamonų eterinis aliejus Naturee 10 ml.

0

6.00€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE