Previous

ARBATMEDŽIO eterinis aliejus naturee 10 ml

Previous

Gaivinantis kūno aliejus su mėta, imbieru ir levanda visų tipų odai, Naturee 50 ml.

Citrinžolių eterinis aliejus, Naturee 10 ml.

Gamintojas: Naturee
Prekės kodas: 4869
Kaina su: 21% PVM
7.20€

Citrinžolių eterinis aliejus, Naturee 10 ml.

Citrinžolių eterinis aliejus

Citrinžolių  (lot. Cymbopogon flexuosus) eterinis aliejus atkeliavo iš Šri Lankos, kur nuo seno buvo naudojamas ne tik kaip aromaterapinė priemonė, bet ir kaip maisto pagardas. Citrinžolių eterinis aliejus yra malonaus citrusinio kvapo, veikia tonizuojančiai, padeda susikaupti, sukoncentruoti dėmesį, manoma, kad gerina atmintį. Aromaterapijoje mes rekomenduojame jį naudoti siekiant dezinfekuoti patalpas, ypač jei sergate ir šaltuoju drėgnuoju laikotarpiu. Netradicinės medicinos atstovai tiegia, jog garinamas Citrinžolių eterinis aliejus ypač vertingas esant raumenų skausmams, galvos skausmui. Be to, pastebėta, jog Citrinžolių eterinis aliejus gali pasitarnauti kaip repelentas, nes atbaido muses, uodus.  Šis eterinis aliejus puikiai tinka naudoti kartu su levandų, rozmarinų, kadagių eterinias aliejais, veikia sinergiškai (papildant ir atskleidžiant kitų aliejų savybes).

Patalpų aromatizavimas

Citrinžolių eterinis aliejus puikiai dera (1:1) su levandų, Frankincenso (smilkalinių bosvelijų), Ylang-ylang (kvapiųjų kanangų), rozmarinų eteriniais aliejiais. Įlašinkite 5–6 lašus Citrinžolių eterinio aliejaus į difuzoriuje ar aromatinėje lempoje esantį vandenį. Patalpoje pasklis kvapas. Jei neturite difuzoriaus ar aromatinės lempos, aliejumi galima sudrėkinti servetėlę arba įlašinti jo į karšto vandens puodelį bei pastatyti ant veikiančio radiatoriaus. Procedūros trukmė 15–30 min.

Citrinžolių aromaterapija – tai ne tik gaivos bei energijos pliūpsnis Jūsų namams, bet ir labai tinkamas pasirinkimas norint atgauti pusiausvyrą, nusiraminti ar dezinfekuoti patalpas.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Citrinžolių eterinis aliejus, Naturee 10 ml.

7.20€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE