PASAULISDELNE.LT
Krepšelis

dalli

dalli kietas ūkinis muilas 100 g x 3 vnt. dalli ūkinis muilas. Plačiai naudojamas namų švarai, skalbinių skalbimui, dėmių pašalinimui ir kūno prausimuisi. Subtilaus kvapo švariai ir saugiai prausia net ir jautrią odą. Nesausina jos. Pagamintas pagal senovinį recept..
2.50€
Lico hygiene antibakterinis skalavimo skystis nepriekaištingai švarai.Antibakterinį skalavimo skystį naudokite norėdami skalbti ypač higieniškai. Jis sunaikina 99,99% bakterijų ir mikrobų, virusus ir grybelio bakterijas. Veikia net 15°C temperatūroje. Tinka visų tipų audiniams ir kūdikių skalbi..
4.00€
Dalli blizgesys viskas viename indaplovių tabletėse esantys veiklieji elementai užtikrins tiesiog puikų rezultatą.Veiksningai nuplauna pridžiūvusius nešvarumus bei riebalus, įsisenėjusias dėmes. Su druskos funkcija. Minkština vandenį, saugo stiklinius indus nuo korozijos. Speciali papildoma ..
6.80€ 7.49€
Dalli DUO lyginimą lengvinanti priemonė su krakmolu padeda išlyginti per kelias sekundes sausus ir suglamžytus skalbinius, palaiko audinių formą (kalnieriai, rankogaliai, rūbų kraštai,  kantai,  aplink sagas). Tinka visiems audiniams, išskyrus natūralų ar sintetinį šilką. Naudoji..
2.50€
dalli skalbinių džiovyklės servetėlės, 25 vnt.
Laikinai nėra
Dalli skalbinių džiovyklės servetėlės, skalbiniai tampa ypač purūs, minkšti ir gaiviai kvepia.Lengviau lyginasi, audiniai nesielektrina.Servetėlė impregnuota minkštikliu, mėgaukitės puriais ir kvepiančiais skalbiniais.Naudojimas:Dalli skalbinių džiovyklės servetėlės,1 servetėlę įdėtį į džiovinimo ma..
dalli servetėlės baltiems audiniams, 15 vnt.Dalli baltų skalbinių servetėlės, kad balti skalbiniai išliktų tikrai balti!Ideali apsauga nuo papilkėjimo.Naudokite servetėles skalbdami – norėdami išsaugoti ypač baltą skalbinių spalvą. Naudojimas:1 servetėlę idėti į skalbimo mašinos būgną.Tinka vis..
2.20€
Dalli Woll  skystas skalbiklis vilnai ir šilkui. Tinka skalbti visų tipų sklabimo mašinomis ir rankomis.Sudėtyje esantis audinius saugantis balzamas suteikia jiems nuostabų minkštumą. Dermatologų patikrintas. Sudėtyje nėra nei optinių baliklių, nei deguonies pagrindo balinimo priemoni..
3.50€
dalli Black Wash skystas skalbiklis juodiems audiniams, 1,35 LDalli Black Wash skystas skalbiklis juodiems ir tamsiems audiniams.Tinka vilnai ir šilkui.Suteikia ilgalaikę spalvos apsaugą.Iki 20 skalbimų.Efektyvus skalbiant ir 20ºC temperatūroje, taip tausojama energija ir saugoma aplinka.Visi D..
4.60€
Skystas skalbiklis su specialia formule, sukurtas skalbti ypatingos priežiūros reikalaujančius audinius:Viskozė, poliesteris, tamprusis elastanas, lykra, akrilinas. Idealus kvėpuojantiems audiniams, tai - sporto, laisvalaikio rūbai.Panaikina kvapus iš audinių, saugo formą ir tamprumą. Netinka vilnai..
4.20€
Dalli color skystas  skalbiklis su dviguba apsauga nuo blukimo ir su dėmių išėmėju.Panaikina net įsisenėjusias dėmes, įveikia riebalų dėmes.Netinka vilnoniams ir šilkiniams audiniams.Iki 104 skalbimų.Efektyvus skalbiant ir 20ºC 60ºC temperatūroje, taip tausojama energija ir saugoma aplinka..
13.99€ 15.95€
Skystas skalbiklis su dėmių išėmėju dalli COLOR, 20 sk.
Naujiena -10 %
Dalli color skystas  skalbiklis su dviguba apsauga nuo blukimo ir su dėmių išėmėju.Panaikina net įsisenėjusias dėmes, įveikia riebalų dėmes.Netinka vilnoniams ir šilkiniams audiniams.Iki 104 skalbimų.Efektyvus skalbiant ir 20ºC 60ºC temperatūroje, taip tausojama energija ir saugoma aplinka..
4.15€ 4.60€
Rodoma nuo 1 iki 11 iš 11 (1 puslapių)