PASAULISDELNE.LT
Krepšelis

Dantų pasta Ajurvedinė Miswak, Ayusri, 100 g

Dantų pasta Ajurvedinė Miswak, Ayusri, 100 g
Dantų pasta Ajurvedinė Miswak, Ayusri, 100 g
2.49€
  • Sandėlyje: Prekyboje
  • Prekės kodas: 8906009650838

Stiprina dantis, saugo nuo karieso atsiradimo ir tolimesnio vystymosi, atgaivina kvėpavimą ir pašalina blogą burnos kvapą.

Ajurvedinė dantų pasta "Miswak" skirta valyti dantis ir dantenų masažui. Sutraukiančios ir antibakterinės dantų pastos "Miswak" savybės mažina dantų kariesą, saugo dantenas ir užkerta kelią dantų ligoms, sukuria malonų kvapą burnoje, palieka saldų anyžių skonį. "Miswak" sudėtyje yra natūralių žolelių ingredientų.

Dantų pasta iš vaistinių žolelių Mishwak sukurta naudojant persinės salvadoros medžio ekstraktą - garsiosios priemonėms dantims valyti, naudojamos šimtus metų!

Rytų kultūroje vis dar labai populiarus dantų valymas su maža specialia medžio šakele. Ypač plačiai naudojamas mishwak (dar žinomas kaip mesvakas arba sivakas) - dantų valymo lazdelės, pagamintos iš Salvadoro medžio - persinės salvadoros medžių šakų ir šaknų. Šio medžio ekstraktas chemiškai panašus į antibakterines ir antikarieso medžiagas, tokias kaip triklozanas ir chlorheksidinas. Be to, Mishwak sudėtyje yra fluorido, vitamino C, tanino, alkaloidų ir flavonoidų. Todėl naudojamas mishvak stiprina dantis, saugo nuo dantų ėduonies atsiradimo ir tolesnės jo plėtros, sumažina dantų skausmą ir atgaivina kvėpavimą , panaikina blogą burnos kvapą, stiprina dantenas ir dantis, suteikia blizgesį ir baltumą. Šiuolaikiniai tyrimai parodė, kad "mishwak" yra dideli kiekiai biologiškai aktyvių medžiagų, naudingų visam organizmui.

Sudėtis (kiekvienuose 5 g yra):

Ekstraktai: Miswak (Salvadora persica) 0,5 mg, Neem Chal (Azadirachta indica) 0,1 mg, Babool (Acacia arabica) 0,08 mg, Bakul (mimusops elengi) 0,08 mg, Tumbru (Zanthoxylum armatum) 0,08 mg, Majuphai (Quercus infectoria) 0,08 mg, Haridra (Curcuma longa) 0,02 mg, Akhrot Chhilka (Juglans regia) 0,06 mg.

Aliejai: Lavang (Syzygium aromaticum) 0,01 mg, Gandhatrin (Cymbopogon citratus) 0,0125 mg, Pudina Satva (Mentha spicata) 0,0225 mg, Dalchini (Cinnamomum zeylanicum) 0,005 mg, Tailapatra (Eucalyptus globulus) 0,005 mg, Karpoor (Cinnamomum camphora) 0,005 mg.

Konservantai: Sodium Benzoate 0,025 mg.

Kremo pagrindas: Q.S. iki 5 mg.

Praktika rodo, kad naudojant dantų pastą "Mishwak" sumažėja dantų jautrumas, sustiprėja dantenos. Mishwak sudėtyje yra daug medžiagų, naudingų visam kūnui, sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių ir konservantų, tinka vegetarams, visiškai saugu naudoti vaikams ir žmonėms, sergantiems diabetu.

Naudojimas: naudokite 2 kartus per dieną. Tinka sergantiems diabetu ir vaikams.

Turinys: 100 g

Kilmės šalis: Indija

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras