PASAULISDELNE.LT
Krepšelis

Dantų šepetėliai, siūlai

Dantų šepetėliai, siūlai
Išsirinkite dantų šepetuką pagal savo poreikius: labai minkštą (jautriems dantims ir kraujuojančioms dantenoms), minkštą (mėgstantiems švelnų dantų valymą) ar vidutinį. O gal išsirinksite dantų šepetuką su mažesne galvute, kuris bus tarsi tarpinis - tarp standartinio dantų šepetėlio ir vieno danties šepetuko. Kad ir ką bepasirinksite, neabejokite, vokiečiai tikrai garantuoja jų rinkai gamintų dantų šepetukų kokybę!
WooBamboo "lieknas" šepetėlis yra perkamiausio minkštojo šepetėlio versija tik su šiek tiek plonesniu koteliu, bei lieknesnės galvutės dizainu.Sukurtas specialiai mažesnėms burnoms.  Kaip ir visų WooBamboo šepetėlių, šio šepetėlio kotelis yra pagamintas iš vientiso natūraliai auginto b..
4.50€ 4.99€
Woobamboo Dantų šepetėlis su vidutinio minkštumo šėreliais pritaikytas eko- atsakingam  klientui, kuris teikia pirmenybę smarkesniam valymui bei renkasi intensyvesnį pojūtį, kurį ir suteikia šio šepetėlio šėreliai. Kaip ir visų WooBamboo šepetėlių, šio šepetėlio kotelis yra pagamintas iš vi..
4.50€ 4.99€
Woobamboo Dantų šepetėlis su ypač minkštais šėreliais pritaikytas eko- atsakingam  klientui, kuris teikia pirmenybę švelnesnei dantų priežiūrai. Jis skirtas esant padidintam dantenų jautrumui arba tiems, kuriems patinka ypatingai švelnus bei lengvas dantų valymas. WooBamboo šepetėlio kote..
4.50€ 4.99€
Miswak (Miswak) - 100% natūralus šepetėlis-kramtomoji lazdelė su dėkliuku dantims valyti, dezinfekuoti, stiprinti dantis ir dantenas, pašalinti apnašas. Pats medis pasižymi antiseptinėmis savybėmis ir yra sulyginamas su šiandien naudojamais burnos dezinfekantais bei priemonėmis nuo dant..
4.90€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)