Previous

Dėmių valiklis Vanish PLATINUM Oxi Action baltiems drabužiams 940 g

Previous

Dovanų rinkinys NR1

DEZINFEKCINIS SKYSTIS PAVIRŠIAMS DISINFEKTO, 500ML

Prekės kodas: 8002295000385

DEZINFEKCINIS SKYSTIS PAVIRŠIAMS DISINFEKTO, 500ML

Dezinfekcinis skystis paviršiams efektyviai naikina bakterijas, pelėsius, mieliagrybelius ir daugumą virusų. Skirtas dezinfekuoti visiems valomiems paviršiams (grindims, sienoms, dušo ir baseinų patalpoms, stiklams, buitinei bei kompiuterinei technikai), taip pat paviršiams kurie liečiasi su maistu. Tinka valyti šaldytuvų vidų, stalviršius, maisto pjaustykles, peilius, pjaustymo lentas ir kt. Gali būti naudojamas minkštiems baldams, čiužiniams ar avalynei valyti. Kliniškai patikrintas. Patvirtintas Italijos sveikatos apsaugos ministerijos nutarimu (N. 18.723 iš 20/03/2002 reg.) medicinos bei chirurgijos srityje.

NAUDOJIMAS: Purkšti ant valomojo paviršiaus. Palikti 3 min. įsigerti. Paviršius kurie liečiasi su maistu nuplauti vandeniu. Geriausias naudoti: Prekės stabilumas 36 mėnesiai (nepažeistoje ir teisingai laikomoje produkto pakuotėje).

ĮSPĖJIMAS! Prieš naudojimą perskaityti etiketę. Laikytis saugos reikalavimų. Produktas smarkiai pažeidžia akis. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.  PATEKUS Į AKIS: Atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina reikia kreiptis į gydytoją ir su savimi turėti produkto talpyklą arba jo etiketę.

Cheminė sudėtis: (www.madel.net): mažiau nei 5%: katijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, nejoninės aktyviųjų paviršių medžiagos. Kiti komponentai: kvapai.Atsargiai! Sukelia smarkų akių dirginimą. Laikyti vaikams nerieinamoje vietoje. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėti produkto talpyklą arba jo etiketę. Patekus į akis kelias minutes plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jei jie yra ir lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Neįkvėpti aerozolio. Plauti rankas.Turinį/talpyklą išmesti nustatytoje atliekų surinkimo vietoje pagal galiojančias nacionalines nuostatas.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

DEZINFEKCINIS SKYSTIS PAVIRŠIAMS DISINFEKTO, 500ML

0

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE