Previous

DIZAO BOTO Kojinaitės 3 in 1, 40 g

Previous

Dizao Masterpieces juoda kaukė paakiams su hialuronu ir aktyvinta anglimi, lakštinė, 10 g

Dizao Masterpieces 3D kaukė veidui ir smakrui su sraigių mucinu, lakštinė, 30 g

Gamintojas: Dizao
Prekės kodas: 5292452005138
Kaina su: 21% PVM
3.79€

Dizao Masterpieces 3D kaukė veidui ir smakrui su sraigių mucinu, lakštinė, 30 g

Tai unikalios, išskirtinio dizaino, efektyvaus poveikio lakštinės kaukės veidui, pagamintos su meile. 

Visiems žinoma mergina su perlo auskaru išsirinko kaukę veidui ir smakrui su sraigių mucinu, kurią itin patogu naudoti. Kaukė prisotinta aktyviais komponentais, peptidų kompleksu ir sraigių mucinu. Priemonė intensyviai drėkina, glotnina odą, suteikia jai elastingumo. 

Kaukė tinkama naudoti visų tipų odos priežiūrai. Akivaizdus rezultatas pastebimas iš karto, o panaudojus priemonę bent 5 dienas pastebėsite, kad jūsų oda tapo glotni ir švelni lyg perlas.

Lakštinę kaukę itin patogu naudoti, ji dengia veidą, smakrą, nevarva, pasižymi lengvu vėsinančiu poveikiu ir neįkyriu aromatu, nepalieka lipnumo pojūčio. Leiskite sau atsipalaiduoti, kol Dizao kaukė rūpinsis jūsų oda. Tik 15-20 min. ir jūs atrodysite lyg ką tik išėjusi iš grožio salono.

Dizao Masterpieces - tai šiuolaikinių gražuolių pasirinkimas, kurios vertina savo laiką ir natūralų grožį.

Aktyvūs komponentai: sraigių mucinas, kamelijos aliejus, vyšnių žiedų ekstraktas, cidonijos ekstraktas, persimono lapų ekstraktas, cinamono ekstraktas, kiečio, chrizantemų, žaliosios arbatos, azijinės centelės ir portulakos ekstraktai.

Naudojimas: atidarę pakuotę išskleiskite kaukę. Uždėkite ją ant švaraus veido. Po 15-20 min. pašalinkite kaukę, o priemonės likučius įmasažuokite į odą arba nuplaukite vandeniu. Rekomenduojama naudoti kasdien 5 dienų laikotarpiu, po to 1-2 kartus per savaitę.

Atsargumo priemonės: tik išoriniam naudojimui. Pasireiškus sudirgimui ar alerginei reakcijai, nustoti naudoti priemonę. Vengti patekimo į akis, patekus, praplauti vandeniu. Saugoti nuo vaikų.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Dizao Masterpieces 3D kaukė veidui ir smakrui su sraigių mucinu, lakštinė, 30 g

3.79€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE