Previous

Dizao Natural Boto kaukė veidui, vokams ir kaklui "8 total effects", lakštinė, 36/6 g

Previous

Dizao Natural Boto kaukė veidui, vokams ir kaklui, lakštinė, 28 g

Dizao Natural Boto kaukė veidui, vokams ir kaklui su hialuronu, lakštinė, 28 g

Gamintojas: Dizao
Prekės kodas: 1220000150416
Kaina su: 21% PVM
2.65€

Dizao Natural Boto kaukė veidui, vokams ir kaklui su hialuronu, lakštinė, 28 g

Dizao Boto kaukės - tai tikras aktyvių komponentų šaltinis jūsų odos grožio ir jaunystės puoselėjimui!

Kaip reanimuoti išsausėjusią ir papilkėjusią odą? - Ogi naudojant intensyviai drėkinančią Dizao lakštinę kaukę su hialurono rūgštimi. Ne paslaptis, kad hialurono rūgštis pasižymi ypatingomis drėkinamosiomis savybėmis, ko dėka ši kaukė neleidžia odai išsausėti, suteikia glotnumo ir gaivumo. 

Pagrindiniai komponentai: hialurono rūgšties koncentratas (3 rūšių hialurono rūgštys), peptidų kompleksas, jūrinis kolagenas, ginkmedžio ekstraktas, vitaminai B, C, E.

Kaukė prisotinta naudingomis medžiagomis intensyviai drėkina, stangrina odą, puikiai glotnina negilias raukšles. Malonios tekstūros lakštas puikiai priglunda prie odos, apsaugo odą nuo išsausėjimo, suteikia elastingumo ir prisotina ją vitaminais. Rezultatas pastebimas iš karto, oda atrodo gaivi, spindinti ir švelni.

Naudojimas: atidarę pakuotę išskleiskite kaukę. Uždėkite ją ant švaraus veido. Po 15 min. pašalinkite kaukę, o priemonės likučius nuplaukite vandeniu. Rekomenduojama naudoti kasdien 5 dienų laikotarpiu, po to 1-2 kartus per savaitę.

Atsargumo priemonės: tik išoriniam naudojimui. Pasireiškus sudirgimui ar alerginei reakcijai, nustoti naudoti priemonę. Vengti patekimo į akis, patekus, praplauti vandeniu. Saugoti nuo vaikų.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Dizao Natural Boto kaukė veidui, vokams ir kaklui su hialuronu, lakštinė, 28 g

2.65€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE