Previous

Dizao Natural Boto kaukė veidui, vokams ir kaklui, lakštinė, 28 g

Previous

Dizao Natural drėkinanti kaukė veidui, vokams ir kaklui, lakštinė, 36/6 g

Dizao Natural drėkinanti kaukė veidui, vokams ir kaklui su hialuronu, lakštinė, 28 g

Gamintojas: Dizao
Prekės kodas: 1220000150621
Kaina su: 21% PVM
2.69€

Dizao Natural drėkinanti kaukė veidui, vokams ir kaklui su hialuronu, lakštinė, 28 g

Dizao Natural klasikinės lakštinės kaukės veidui - GROŽIS. NAUDA. MALONUMAS.

Sukūrėte įvaizdį, drabužius parinkote, o dabar laikas pasirūpinti savo oda. 3 D Dizao lakštinė kaukė praturtinta 3 rūšių skirtingų molekulių dydžio hialurono rūgštimis, kurių dėka veikiami skirtingi odos sluoksniai ir ji atrodys nepakartojamai. Net nereikia specialių 3 D akinių kaip kine, kad pastebėtumėte pokyčius.

Pagrindiniai komponentai: hialurono rūgšties koncentratas (3 rūšių hialurono rūgštis), jūrinis kolagenas, hidrolizuotas kolagenas, jūros dumblių ekstraktas, vitaminai B, C ir E.

Aktyvios sudėties dėka kaukė intensyviai drėkina odą, stangrina, apsaugo ją nuo išsausėjimo. Rezultatą pastebėsite iš karto, jūsų oda atrodys gaivesnė, spindinti ir glotni. Kaukė su hialuronu padės puoselėti jūsų natūralų grožį ir jaunystę.  O dabar pabrėžiam lūpas, paleidžiam plaukus ir lekiam šventę švęsti!

Naudojimas: atidarę pakuotę išskleiskite kaukę. Uždėkite ją ant švaraus veido. Po 15 min. pašalinkite kaukę, o priemonės likučius nuplaukite vandeniu. Rekomenduojama naudoti kasdien 5 dienų laikotarpiu, po to 1-2 kartus per savaitę.

Atsargumo priemonės: tik išoriniam naudojimui. Pasireiškus sudirgimui ar alerginei reakcijai, nustoti naudoti priemonę. Vengti patekimo į akis, patekus, praplauti vandeniu. Saugoti nuo vaikų.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Dizao Natural drėkinanti kaukė veidui, vokams ir kaklui su hialuronu, lakštinė, 28 g

2.69€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE