PASAULISDELNE.LT
Krepšelis

Dr.Beckmann

DR.BECKMANN Express kišeninis dėmių valiklis, 9 ml Pašalinkite nereikalingas dėmes!Pašalina daugelį šviežių dėmių – kavos, arbatos, limonado, sulčių, vaisinio jogurto, kūdikių maisto, padažų, lūpdažių, balzamų, makiažo ir kt!  Tinka (išskyrus šilkas) kaip pirmoji pagalba net tada, k..
3.49€
Dr.Beckmann kilimų dėmių ir kvapo valiklis su šepetėliu Aktyvus kvapų šalinimas - veikia net ir naminių gyvūnų kvapus. Apsaugo spalvas ir audinį. Iš kilimų ir kiliminės dangos be vargo pašalinsite net ir įsisenėjusias dėmes ir dėl jų atsiradusius kvapus. Veiksmingas valiklis, kurio pagrindą sudaro f..
5.85€
Nuo maisto produktų arba netinkamo jų laikymo šaldytuve atsiranda blogų kvapų.Jie ne tik nemalonūs, bet ir gali pakeisti kitų maisto produktų skonį.Jūs galite užkirsti tam kelią, neutralizuodami nemalonius kvapus šaldytuve ir apsaugodami maisto produktų aromatą.„Dr. Beckmann“ šaldytuvo gaiviklis su ..
3.59€
Valo, poliruoja ir apsaugo vienu metu virtuvės ir vonios kriaukles, viryklių paviršius (įskaitant stiklo keraminius), puodus, keptuves, virtuvės baldus, darbinius paviršius, orkaites, jų dureles ir stiklus, kepimo skardas, groteles, armatūras, plyteles, tarpelius, vonias, dušo kabinas, tualetus, sod..
4.95€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)