PASAULISDELNE.LT
Krepšelis

Dr.Beckmann kilimų dėmių ir kvapo valiklis su šepetėliu 650 ml

Dr.Beckmann kilimų dėmių ir kvapo valiklis su šepetėliu 650 ml
Dr.Beckmann kilimų dėmių ir kvapo valiklis su šepetėliu 650 ml
5.85€
  • Sandėlyje: Prekyboje
  • Prekės kodas: 4008455048413

Dr.Beckmann kilimų dėmių ir kvapo valiklis su šepetėliu Aktyvus kvapų šalinimas - veikia net ir naminių gyvūnų kvapus. Apsaugo spalvas ir audinį. Iš kilimų ir kiliminės dangos be vargo pašalinsite net ir įsisenėjusias dėmes ir dėl jų atsiradusius kvapus. Veiksmingas valiklis, kurio pagrindą sudaro formulė su aktyviu deguonimi, šepetėlio aplikatoriaus pagalba lengvai įtrinamas ir šalina raudonojo vyno, kavos, sulčių, „Coca Cola“, arbatos, riebalų, aliejaus, kosmetikos priemonių, purvo ir namų gyvūnų paliekamas dėmes. Specialios veikliosios medžiagos naikina kvapus ir skleidžia malonų gaivos kvapą. Formulė nedaro poveikio spalvoms ir audiniui, tinka ir vilnai. Dermatologiškai testuota.

Dr.Beckmann kilimų dėmių ir kvapo valiklis su šepetėliu Sudedamosios dalys:
< 5%anijoninių tensidų, nejoninių tensidų ir deguonies pagrindu sudarytų balinimo medžiagų. Kvapiosios medžiagos, metilizotiazolinonas, benzitiazolinonas.
NAUDOJIMO INSTRUKCIJA
Prieš naudojimą nusukti šepetėlio galvutę, apsauginę foliją pradurti adata (apie 2 mm) ir vėl užsukti šepečio galvutę (nepersukti). Prieš naudojimą patikrinti spalvų ir medžiagų atsparumą, t.y. pavalyti į akis nekrentančioje vietoje. Netinka šilkui, aksomui ir vandeniui neatspariems audiniams. Pašalinti prikibusius nešvarumus. Buteliuką laikyti nukreipus žemyn ir lengvai spustelėti, kad aplikatoriaus kempinėlė sudrėktų. Užtepti valikio (nereikia kiaurai sudrėkinti kilimo ar kiliminės dangos), atsargiai įtrinti į audinį ir palikti 3 min įsigerti. Valiklio ir dėmės likučius netrinat sugerti drėgna šviesia šluoste. Jei reikia, pakartoti dar kartą. Kiekvieną kartą po naudojimo išplauti aplikatorių. Buteliuką laikyti vertikalioje padėtyje.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras