PASAULISDELNE.LT
Krepšelis

Ekologiška druska indaplovėms WINNI'S 1kg

Ekologiška druska indaplovėms WINNI'S 1kg
Išparduota
Ekologiška druska indaplovėms WINNI'S 1kg
Laikinai neturime
EKOLOGIŠKA DRUSKA INDAPLOVĖMS 1 KG (06270)
SALE LAVASTOVIGGLIE

 
Druska indaplovėms, pagaminta iš didesnių kristalų nei įprasta, saugo indus ir indaplovę nuo nuosėdų susidarymo, minkština vandenį, padeda taupyti ploviklį. Ekonomiškai naudojasi. Tinkama alergiškiems žmonėms ir veganams.
Naudojimas: pripildyti indaplovių druska tam skirtą skyrelį indaplovėje. Jį reguliariai papildyti. Nenaudoti stalo druskos, dėl joje galimų jodo ir lipnumą reguliuojančių medžiagų. Indų plovimui naudoti indaplovių tabletes, gelį ir skalavimo skystį. Druska biologiškai skaidi ir saugi mus supančiai aplinkai. Iš 100% atsinaujinančių šaltinių. Hipoalerginis produktas su mažu alergenų kiekiu. Patikrintas dermatologų. Tinkamas veganams. Nebandoma su gyvūnais. Sudėtyje nėra fosforo ir dažiklių. Patikrintas dėl nikelio, kobalto ir chromo (maksimali nustatoma vertė: 0,2 ppm). Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, gerai vėdinamoje patalpoje.

Įspėjimas! Sukelia smarkų akių dirginimą. Jei reikalinga gydytojo konsultacija su savimi turėi produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. Prieš naudojimą perskaityti etiketę. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras