PASAULISDELNE.LT
Krepšelis

EKOLOGIŠKA ARBATA

EKOLOGIŠKA ARBATA
Ciberžolė- tai Ajurvedinis augalas iš Indijos, kuris sušildo jūsų kūną, sielą ir mintis. Tai mūsų karalienė, kuri kartu su citrina ir juodaisiai pipirais yra vienas labiausiai apsaugančių augalų. Su kiekvienu gurkšniu jūsų kūnas pajus jos šilumą.Viskas prasideda nuo aukščiausios kokybės augalų ir žo..
3.59€
Mes didžiuojamės mūsų Chai arbata. Aukščiausios kokybės juodoji arbata, cinamonas, ciberžolė, imbieras, gvazdikėliai ir juodieji pipirai- viskas užauginta ir supakuota Indijoje. Pasimėgaukite rafinuotu ir šiltu mūsų Chai Chai arbatos aromatu. Tai aukščiauios kokybės Chai arbata. Pasigaminkitesu vand..
3.59€
Žolelių užpilas pakeliuoseJau laikas. Mūsų arbatoje puikiai dera ekologiškų saldžiųjų pankolių ir žvaigždinių anyžių vaisiai, tikrasis kardamonas, dažinė ciberžolė ir kalendra. Išlaisvinkite kovotoją savyje ir pasiruoškite užkariauti pasaulį.Viskas prasideda nuo aukščiausios kokybės augalų ir žoleli..
3.99€
Žolelių užpilas pakeliuoseMes mylime imbierą! Arbatoje mes naudojame tik puikiausią, aromatu trykštantį, Indijoje užaugintą imbierą. Kartu su citrinžole ir ciberžole, imbieras jus sušildys ir leis jums spindėti visa dieną.Viskas prasideda nuo aukščiausios kokybės augalų ir žolelių parinkimo. Tvariai..
3.59€
Tai vienas labiausiai sutvirtinančių, sušildančių ir įkvepiančių žolelių užpilų. Jame susimaišo nuostabus imbieras su lengvu citrusų aromatu, išgautu iš citrinžolės ir citrinų žievelės. Jūs pajausite tyrą palaimos jausmą, kuris sušildys jūsų sielą. Išmėginkite!Viskas prasideda nuo aukščiausios kokyb..
3.59€
Žolelių užpilas pakeliuoseTai užburiantis žolelių mišinys! Pasirink mūsų puikų sertifikuotą ekologišką ciberžolės, cinamono, saldymedžio, pankolių, imbiero, gvazdikėlių, kardamono, juodųjų pipirų ir obuolio derinį! Susikurk savo nuosavą „Auksinį pieną“, 5 minutėms užpildamas šią arbatą su virintu (1..
3.59€
Žalioji arbata pakeliuoseIšlaisvink savo potencialą su mūsų Green Matcha. Mūsų ekologiška mačia pakraus jūsų baterijas! Ši nuostabi arbata padarys jus stipriu, laimingu ir energingu!Viskas prasideda nuo aukščiausios kokybės augalų ir žolelių parinkimo. Tvariai užaugintos ir laiku nuskintos, turtingo..
3.59€
Žolelių užpilas pakeliuosePasiruoškite puikiausiam citrinžolės gėrimui pasaulyje! Kartu su žiupsneliu cinamono ji sukurs gaivinantį ir pakylėjantį citrininį aromatą. Tiesiog nepaprastai skanus gėrimas.Viskas prasideda nuo aukščiausios kokybės augalų ir žolelių parinkimo. Tvariai užaugintos ir laiku ..
3.56€
Žolelių užpilas pakeliuoseMūsų ekologiški ramunėlių, liepų, šeivamedžio, rožių ir levandų žiedai užpildys jūsų širdį ir sielą. Patirkite tikrą meilę ir pasiruoškite plačiai šypsenai jūsų veide. Mėgaukitės!Viskas prasideda nuo aukščiausios kokybės augalų ir žolelių parinkimo. Tvariai užaugintos ir la..
3.99€
8 rūšių arbatų ir žolelių užpilų kolekcijaAteik ir išmėgink arbatų ir žolelių užpilų kelionę su mumis….Viskas prasideda nuo aukščiausios kokybės augalų ir žolelių parinkimo. Tvariai užaugintos ir laiku nuskintos, turtingo aromato mūsų ekologiškos arbatos be sintetinių ar natūralių aromatų yra tiesio..
4.25€
Žolelių užpilas pakeliuoseOho! Ji tokia mėtinė! Sertifikuota ekologiška pipirmėtė ir šaltmėtė suteiks jūsų skonio receptoriams mėtinį vakarėlį! Jei mėgstate mėtas- tai jūsų gėrimas. Skanaus!Viskas prasideda nuo aukščiausios kokybės augalų ir žolelių parinkimo. Tvariai užaugintos ir laiku nuskintos, ..
3.59€
Žolelių užpilas pakeliuoseAtsisėskite, atsikvėpkite ir pasimėgaukite akimirka. Ji bus pripildyta ekologišku ramunėlės, baziliko, imbiero ir anyžiaus aromatu. Atsipalaiduokite bet kuriuo metu- dieną ar naktį.Viskas prasideda nuo aukščiausios kokybės augalų ir žolelių parinkimo. Tvariai užaugintos ir ..
3.59€
Žolelių užpilas pakeliuoseCinamonas- vienas seniausių pasaulyje žinomų prieskonių. Jis skaniai saldus ir savyje turi daug vertingų eterinių aliejų. Jūsų kūnas pasinaudos jo vertingomis savybėmis ir pamėgs kiekvieną gurkšnį.Viskas prasideda nuo aukščiausios kokybės augalų ir žolelių parinkimo. Tvaria..
3.59€
Žolelių užpilas pakeliuoseAtsisėskite po ilgos dienos ir pasimėgaukite žolelių užpilu. Švelnus ramunėlių, liepžiedžių ir levandų aromatas padės atsipalaiduoti ir pakvies į saldžių sapnų karalystę. Tai yra tai ko jums reikia prieš miegą. Pasimatysime ryte.Viskas prasideda nuo aukščiausios kokybės aug..
3.99€
Rodoma nuo 1 iki 14 iš 14 (1 puslapių)