Previous

Ekologiška žolelių arbata RAMYBĖS UPĖ

Previous

Ekologiška žolelių arbata RUDENĖLIS

Ekologiška žolelių arbata RAUSVAŽIEDĖ EŽIUOLĖ

Gamintojas: Pilnų namų vaistažolių ūkis
Prekės kodas: 4779036330240
Kaina su: 21% PVM
3.59€

Ekologiška žolelių arbata RAUSVAŽIEDĖ EŽIUOLĖ

Rausvažiedės ežiuolės preparatai veikia bakteriocidiškai ir bakteriostatiškai. Buvo pastebėtas ežiuolių specifinis poveikis gripo ir pūslelinio stomatito virusams. Efektyvi priemonė gydant odos, ginekologines, urologines, onkologines ligas ir nuo kraujo užkrėtimo. Jais gydo leukopeniją (po švitinimo ir citostatikų gydy­mo kurso). Pediatrijoje ežiuolės preparatai su pertraukomis vartojami peršalimo ligų profilaktikai ir gydymui. Nevartojama nėštumo metu; alergiškų astrinių (Asteraceae) šeimos augalams as­menų, sergant tuberkulioze, leukoze, išsėtine skleroze, AIDS. 

Ekologiškos sudedamosios dalys:
- rausvažiedės ežiuolės žolė.


Paruošimas:
Imuninei sistemai stiprinti: 1 valg. šaukštas susmulkintos žolės užpilama termose stikline verdančio vandens, po 30 min. nukošiama, nuspaudžiama. Užpilas saldinamas medumi, išgeriama vienu metu 30 min. prieš valgį.

Pastaba:
Ežiuolės preparatai vartojami ne ilgiau kaip 4-6 savaites. Pavartojus ilgiau ir didesnėmis dozėmis, slopinama imuninės sistema. Prieš pradedant gydytis ežiuolių preparatais rekomenduojama pasitarti su gydytoju arba vaistininku.


Šaltinis: Ragažinskienė Ona, Rimkienė Silvija, Sasnauskas Valdas. "Vaistinių augalų enciklopedija", Kaunas: Lututė, 2005. - 440p. ISBN 9955-575-73-5

Pakuotės svoris: 30 g.

Grown and manufactured by:
PILNU NAMU BENDRUOMENE in Lithuania.


EU_Organic_Ekoagros_Logo

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Ekologiška žolelių arbata RAUSVAŽIEDĖ EŽIUOLĖ

3.59€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE