Previous

Ekologiškas indaplovių valiklis WINNI'S 250ml

Previous

Ekologiškas kalkių valiklis Winni's, 500 ml

Ekologiškas indų plovimo gelis indaplovėms WINNI'S 750ml

Gamintojas: Winni's
Prekės kodas: 8002295062703
Kaina su: 21% PVM
13.00€

Ekologiškas indų plovimo gelis indaplovėms WINNI'S 750ml

Ekologiškas indų plovimo gelis indaplovėms WINNI'S 750ml 


Indaplovių gelis lengvai ir efektyviai tirpdo riebalus, šalina nešvarumus ir kvapus net ir žemoje temperatūroje. Tinka visoms buityje naudojamoms indaplovių rūšims. Gelis skirtas plovimui indaplovėse pritaikytiems indams. Negalima plauti sidabrinių, krištolinių ir dekoruotų indų bei įrankių. Sudėtyje esantys augalinės kilmės aktyvieji plovikliai ir fermentai yra palankūs aplinkai. Indaplovių gelis tinkamas alergiškiems žmonėms ir veganams. Pakuotė perdirbama. Indaplovių gelis atitinka nikelio, chromo ir kobalto kiekio testus. Sudėtyje nėra fosforo. Patikrinta dėl nikelio, kobalto ir chromo (maksimali nustatoma vertė: 0,2 ppm). Visiškai perdirbama pakuotė.  NAUDOJIMAS: nuo indų pašalinkite maisto likušius. Atsukite ploviklio dangtelį, spausdami iš abiejų pusių ir sukdami prieš laikrodžio rodyklę. Įpilkite ploviklio į ploviklio dalytuvą, pagal rekomenduojamą dozavimą. Uždarykite dalytuvą ir pasirinkite plovimo programą. Trumpiems plovimo ciklams naudokite pusę rekomenduojamo kiekio. Šiek tiek nešvariems indams įpilkite 25ml ploviklio (30 plovimų). Vidutiniškai nešvariems indams įpilkite 30ml ploviklio (25 plovimai). Labai nešvariems indams įpilkite 35ml ploviklio. Papildomai patartina naudoti indaplovių druską ir skalavimo skystį.

Įspėjimas! Sukelia smarkų akių dirginimą. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Prieš naudojimą perskaityti etiketę. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją.

Cheminė sudėtis: 5 % arba daugiau, bet mažiau kaip 15 %: polikarboksilatų. mažiau kaip 5%: anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų. kiti komponentai: fermentai, kvapai. 

Platintojas: UAB "MEDIKATUS"

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Ekologiškas indų plovimo gelis indaplovėms WINNI'S 750ml

13.00€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE