Previous

Ekologiškas indų skalavimo skystis indaplovėms WINNI'S 250ml

Previous

Ekologiškas kavos aparatų kalkių valiklis WINNI'S 250 ml

Ekologiškas kalkių valiklis Winni's, 500 ml

Gamintojas: Winni's
Prekės kodas: 8002295001405
Kaina su: 21% PVM
3.70€

Ekologiškas kalkių valiklis Winni's, 500 ml

Valiklis efektyviai nuvalo kalkes ir nešvarumus, palikdamas paviršių spindintį ir švarų. Tinka kriauklėms, vonioms, dušo kabinoms ir vandens čiaupams. Valymo metu nesusidaro aštraus kvapo garai. Produktas praturtinas augalinės, ekologiškos kilmės ingredientais. Biologiškai skaidus ir saugus mus supančiai aplinkai. Iš 100% atsinaujinančių šaltinių. Hipoalerginis: produktas su mažu alergenų kiekiu. Tinka veganams. Nebandomas su gyvūnais. Sudėtyje nėra fosforo ir dažiklių. Patikrinta dėl nikelio, kobalto ir chromo (maksimali nustatoma vertė: 0,2 ppm). Laikymo sąlygos: Laikyti sausoje, gerai vėdinamoje patalpoje.

NAUDOJIMAS: purkštuvą pasukti į padėtį „on“. Purkšti 15 cm atstumu ant drėgnų paviršių. Susidariusią standžią putą nuvalyti kempinėle ar drėgna šluoste ir kruopščiai nuskalauti. Po naudojimo nusukti purkštuvą į padėtį „off“.

Atsargiai! Sukelia smarkų akių dirginimą. Laikyti vaikams nerieinamoje vietoje. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėti produkto talpyklą arba jo etiketę. Patekus į akis kelias minutes plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jei jie yra ir lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Neįkvėpti aerozolio. Plauti rankas.Turinį/talpyklą išmesti nustatytoje atliekų surinkimo vietoje pagal galiojančias nacionalines nuostatas.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Ekologiškas kalkių valiklis Winni's, 500 ml

3.70€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE