Previous

Ekologiškas kalkių valiklis Winni's, 500 ml

Previous

Ekologiškas koncentruotas grindų ploviklis levandų aromato WINNI'S 1000ml

Ekologiškas kavos aparatų kalkių valiklis WINNI'S 250 ml

Gamintojas: Winni's
Prekės kodas: 8002295001450
Kaina su: 21% PVM
5.99€

Ekologiškas kavos aparatų kalkių valiklis WINNI'S 250 ml

Ekologiškas kavos aparatų kalkių valiklis WINNI'S 250 ml

Valiklis skirtas kavos aparatų priežiūrai. Efektyviai šalina kalkes ir apnašas, prailgina jo tarnavimo laiką. Geriausiems rezultatams pasiekti rekomenduojama naudoti kartą per mėnesį. Pagamintas iš augalinės kilmės, biologiškai suyrančių žaliavų. Tinkamas veganams ir alergiškiems žmonėms. Patikrintas dėl nikelio, kobalto ir chromo (maksimali nustatoma vertė: 0,2 ppm).
Naudojimas: automatiniams kavos aparatams valiklį naudoti laikantis nustatytų aparato valymo metodų eigos. Kavos virimo aparatams be kalkių valymo programos: praskiesti valiklį vienu litru vandens, užpilti aparato vandens indą tirpalu ir paleisti 2 ciklus. Indą švariai išplauti. Pakartoti ciklą tik su vandeniu, taip išplaunant valiklio likučius.
Įspėjimas!
Sukelia smarkų akių dirginimą. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines, dėvėti apsauginius drabužius, naudoti akių (veido) apsaugos priemones. Prieš naudojimą perskaityti etiketę. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. 
Cheminė sudėtis: 5% arba daugiau, bet mažiau kaip 15% nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos. Kiti komponentai: kvapai.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Ekologiškas kavos aparatų kalkių valiklis WINNI'S 250 ml

5.99€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE