Previous

Ekologiškas koncentruotas grindų ploviklis WINNI'S 5000ml

Previous

EKOLOGIŠKAS KONCENTRUOTAS INDŲ PLOVIKLIS WINNI'S 1000ML-papildymas

Ekologiškas koncentruotas grindų ploviklis Winni's, 1 L

Gamintojas: Winni's
Prekės kodas: 8002295000644
Kaina su: 21% PVM
3.90€

Ekologiškas koncentruotas grindų ploviklis Winni's, 1 L

WINNI'S Ekologiškas koncentruotas grindų ploviklis, 1000ml

Grindų ploviklis tinka visiems lygiems grindų paviršiams: plytelėms, parketui, laminatui, linoleumui ir marmurui. Lengvo bei gaivaus kvapo ploviklis dezinfekuoja ir suteikia grindų paviršiams blizgesio. Tinkamas alergiškiems žmonėms ir veganams.  Pagamintas iš augalinės kilmės, biologiškai suyrančių žaliavų. Valiklis atitinka nikelio, chromo ir kobalto kiekio testus. Pakuotė perdirbama.

Naudojimas: 5 litrams vandens pilti ½ dangtelio (25 ml) plovimo skysčio. Plauti grindų paviršius. Nereikia nuskalauti. Dėmėms valyti naudoti ploviklio koncentratą, pilant tiesiai ant užterštos vietos. Valyti šepečiu ar kempinėle. Nuplauti vandeniu.

Atsargiai! Sukelia smarkų akių dirginimą. Laikyti vaikams nerieinamoje vietoje. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėti produkto talpyklą arba jo etiketę. Patekus į akis kelias minutes plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jei jie yra ir lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Neįkvėpti aerozolio. Plauti rankas.Turinį/talpyklą išmesti nustatytoje atliekų surinkimo vietoje pagal galiojančias nacionalines nuostatas.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Ekologiškas koncentruotas grindų ploviklis Winni's, 1 L

3.90€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE