Previous

ERŠKĖTROŽIŲ MILTELIAI kapsulėse, 60 kapsulių

Previous

EYE Q CHEWS žuvų taukai, kramtomos kapsulės, 180 vnt.

EYE Q BABY žuvų taukai, nusukamos kapsulės, 30 vnt.

Gamintojas: Equazen
Prekės kodas: 5060072600305
Kaina su: 21% PVM
15.50€ 24.20€

EYE Q BABY žuvų taukai, nusukamos kapsulės, 30 vnt.

Maisto papildas Eye q baby Aukščiausios kokybės omega-3 ir omega-6 riebiosios rūgštys kūdikiams ir mažiems vaikams, kai maitinimas krūtimi yra nutraukiamas.
Tyrimais nustatyta, kad omega – 3 ir omega – 6 riebiosios rūgštys teigiamai veikia vaiko psichikos, intelekto ir regėjimo vystymąsi. 1-3 metais.
Nėštumo laikotarpiu į besivystančio vaisiaus organizmą riebalų rūgštys patenka su motinos krauju per placentą, maitinimo krūtimi laikotarpių į kūdikio organizmą - per motinos pieną. Kūdikiui pirmaisiais dvejais gyvenimo metais, kai smegenys auga ypač greitai, riebiosios rūgštys yra būtinos, ypatingai dokozaheksaeno rūgštis(DHR)., svarbu garantuoti, kad kūdikio maiste riebalų rūgščių netrūktų ir kai maitinimas krūtimi nutraukiamas. Equazen sukūrė eye q™ baby, kurio sudėtis, galima sakyti, atkartoja motinos pieno riebiųjų rūgščių sudėtį. Tarptautinė Riebalų rūgščių ir lipidų tyrimo asociacija rekomenduoja mažiems vaikams vartoti po 100 mg DHR per dieną. Tik vienos eye q® baby  kapsulės turinys per dieną užtikrins šį kiekį, be to, į organizmą pateks ir kitų naudingų riebalų rūgščių, tokių kaip EPR, AR ir GLR.

Dokozaheksaeno rūgštis (DHR) padeda palaikyti normalią smegenų funkciją ir išsaugoti normalų regėjimą. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg DHR
 Omega-3 ir omega-6 riebalų rūgštys kūdikiams ir mažiems vaikams  Dokozaheksaeno rūgštis (DHR) padeda palaikyti normalią smegenų funkciją ir išsaugoti normalų regėjimą. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg DHR.  

Maistinės medžiagos

 

100 g

 

1 kapsulėje

Omega-3 (žuvų taukai), kuriuose yra:

 

79,1 g

 

200 mg

-       eikozapantaeno rūgšties  (EPR)

 

5,5 g

 

14 mg

-       dokozaheksaeno rūgšties (DHR)

 

39,5 g

 

100 mg


Omega-6 (nakvišų aliejus), kuriame yra:

 

19,8 g

 

50 mg

-       gama linoleno rūgšties (GLR)

 

2,0 g

 

5 mg


Sudedamosios dalys: žuvų taukai, želatina, drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis, dvimečių nakvišų (Oenothera biennis) aliejus, išgrynintas vanduo, antioksidatorius d-alfa tokoferolis (gautas iš IP sojos).   
Sudėtyje nėra: glitimo, cholesterolio, cukraus, aspartamo arsacharino, dirbtinių dažiklių ir konservantų.
Rekomenduojamas vartojimas: nuo 6 mėnesių iki 3 metų vaikams – viena kapsulė per dieną su maistu. Nusukite kapsulės viršūnę. Išspauskite skystį į maistą, gėrimą ar pieno mišinį. Kapsulių negalima nuryti! Vartojamas tik jose esantis skystis. Jei Jūsų vaikas vartoja bet kokių vaistų arba serga kokia nors liga, prieš pradedant vartoti, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.   
Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Laikyti sausoje vietoje.  
Grynasis kiekis: 15 g 
Gamintojas:
Soho Flordis UK Ltd, Wigan, WN5 0JZ, Jungtinė Karalystė
Platintojas Lietuvoje: UAB „Profesionalas“, S.Žukausko g. 26, Vilnius LT 08239, www.PasaulisDelne.lt

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

EYE Q BABY žuvų taukai, nusukamos kapsulės, 30 vnt.

24.20€

15.50€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE