Eremūras auginimas: nuoseklus vadovas sodininkams

Eremūras auginimas: nuoseklus vadovas sodininkams

Eremūras, taip pat žinomos kaip Eremurus, yra aukštos daugiametės gėlės, kurių stiebai yra ilgi, o jų galiukai žydi mažais oranžiniais arba geltonais žiedais. Jie suteikia gyvybingumo bet kuriam sodui ir gali lengvai pritraukti dėmesį į kraštovaizdį. Eremūras yra lengva, kai suprantate sodinimo ir priežiūros pagrindus; Šiame vadove pateikiamos nuoseklios instrukcijos, kaip auginti Eremūras savo sode.

Suplanuokite savo lapė Lelija

Auginant Eremūras, svarbu anksti pradėti planuoti ir pasirinkti tinkamą vietą augalui. Eremūras klesti saulėje, todėl būtinai pasirinkite vietą, kurioje kiekvieną dieną 4–6 valandas tiesioginiai saulės spinduliai. Be to, paruoškite dirvą lapėlelijai Lelija apie 15 centimetrų gylio, įmaišydami trąšų ir organinių medžiagų, kad padidintumėte drenažą ir maistines medžiagas. Taip pat turėtumėte numatyti lapės uodegos Lelija augimo įpročius, nes jos paprastai pasiekia 1–2 metrų aukštį.

Įsigydami Foxtail Lelija svogūnėlius įsitikinkite, kad jie yra sveiki, nepažeisti ar seni. Pabandykite juos įsigyti likus kelioms savaitėms iki įprasto paskutinio šalčio jūsų regione, nes tada turėtų prasidėti svogūnėlių sodinimas.

Pasodinkite lapę Lelija

Kai turėsite reikiamų atsargų ir išsirinksite puikią vietą, laikas pagaliau pradėti sodinti! Pirmiausia kastuvu iškaskite 25 centimetrų gylio ir 10 centimetrų pločio skylę. Toliau dirvožemį turėtumėte papildyti kompostu, medžio drožlėmis ar kitais dirvožemio pakeitimais, kad šaknys būtų tinkamai nusausintos ir maitinamos. Svarbu palikti pakankamai vietos šaknims išsiskleisti, tačiau per daug nesuspausti dirvos. Galiausiai įdėkite lemputę į skylę ir užberkite žeme, kol lemputės viršus bus lygus žemės paviršiui. Gerai laistykite ir laikykite dirvą aplink svogūnėlį drėgną, kol išdygs gėlių ūgliai.

Rūpinimasis Lelija

Reguliarus Eremūras laistymas yra jų augimo pagrindas. Aktyvaus augimo metu (balandžio–gegužės mėn.) siekkite mažiausiai 5 centimetrų per savaitę, užtikrindami, kad dirva visiškai neišdžiūtų. Jei kritulių nepakanka, gerai laistykite dirvą naudodami žarną arba laistytuvą. Taip pat galite maitinti augalus kas 3–4 savaites, naudodami subalansuotas skystas trąšas visus vasaros mėnesius.

Be laistymo ir šėrimo, genėjimas taip pat yra svarbus norint, kad Eremūras atrodytų gražios ir sveikos. Kai tik žydėjimas pradės nykti, žirklėmis arba genėtuvėmis nupjaukite nudžiūvusius žiedus. Tai skatina naujų žiedų formavimąsi ir užtikrina, kad augalas išliks stiprus ir sveikas. Galiausiai saugokitės kenkėjų, tokių kaip šliužai ar auskarai, ir nedelsdami pašalinkite juos, jei pastebėsite.

Pabaigai

Lapės Eremūras auginimas gali atrodyti bauginantis, tačiau atlikus aukščiau nurodytus veiksmus, procesas tampa lengvesnis! Pradėkite planuoti, kokio tipo lapė Lelija norite auginti, paruoškite dirvą, įsigykite tinkamą svogūnėlį ir vadovaukitės išsamiomis lapių Lelija sodinimo ir priežiūros instrukcijomis. Reguliariai prižiūrint ir dėmesingai, jūsų lapė Lelija ilgainiui pražys ir suteiks jūsų sodui nuostabių spalvų.