Previous

Žindymo karoliai MINIMALISTINĖ PASTELĖ

Previous

Žindymo karoliai VAIVORYKŠTĖ

Žindymo karoliai MINIMALISTINIAI, juodi

Gamintojas: Ecoteething
Prekės kodas: ET/1467
Kaina su: 21% PVM
8.09€ 10.00€

Žindymo karoliai MINIMALISTINIAI, juodi

Minimalistiniai karoliai stilingoms moterims! Klasikinės spalvos, skirtingos ir įdomios formos sudomins ne tik mamas, bet ir vaikučius. Karoliai pagaminti iš penkių skirtingų karoliukų, kurie derinsis prie bet kokio stiliaus ar aprangos.

IŠMATAVIMAI:

* Naudotos spalvos: juoda, balta, pilka, marmuro
* Medinių karoliukų dydis: 25mm
* Silikoninių karoliukų dydis: 19/22mm
* Nertos virvutės ilgis: apie 80-82 cm (ilgis gali būti reguliuojamas)

Visi Eco Teething Silikoniniai karoliukai buvo kruopščiai atrinkti iš pačių geriausių tiekėjų ir yra visiškai saugūs kūdikiams, vaikams, suaugusiems ir aplinkai. Gali būti atšaldyti šaldytuve ir naudojami dantukų dygimo metu.

Visi karoliukai yra pagaminti iš 100% maisto kategorijos silikono (angl. Food Grade Silicone) ir yra netoksiški, nelipnūs, bekvapiai, lengvai valomi. SUDĖTYJE NETURI: BPA, švino, PVC (vinilo polio chlorido), gyvsidabrio, ftalatų, kadmio. PATVIRTINTI: FDA (JAV Maisto ir Vaistų valdyba), LFGB (Vokietijos Maisto saugumo valdyba), SGS (pasaulinė kokybės kontrolės testavimo ir sertifikavimo organizacija). Kilmės šalis: Kanada. 

Priežiūra: karoliai gali būti plaunami šiltame muiliname vandenyje. Venkite bet kokių cheminių medžiagų, kad nepakenktumėt karoliukams. 

Naujai įsigytus karolius, taip pat ir prieš kiekvieną naudojimą, rekomenduojame nuplauti šiltu tekančiu vandeniu.


Svarbu! Tai yra papuošalai, skirti nešioti suaugusiems, vaikai gali su jais žaisti tik prižiūrint pilnamečiams asmenims. Nepalikite vaikų vienų su šiais papuošalais.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Žindymo karoliai MINIMALISTINIAI, juodi

10.00€

8.09€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE