Previous

Eterinių aliejų kompozicija JAUSKIS SAUGIAI 5 g

Previous

Eterinių aliejų kompozicija SALDUS MIEGAS 5 g

Eterinių aliejų kompozicija PRISIKĖLIMAS 5 g

Gamintojas: Vallery
Prekės kodas: ET00111
Kaina su: 21% PVM
8.46€ 12.10€

Eterinių aliejų kompozicija PRISIKĖLIMAS 5 g

Eterinių aliejų kompozicija, kurios sudėtiniai eteriniai aliejai skirti padėti esant pasyvumo, abejingumo, melancholijos būsenoms.


Rožių aromatas, tikima, pasižymi afrodiziakiniu poveikiu, atstato psichoemocinę pusiausvyrą ir harmoniją, iššaukia džiaugsmo pojūtį.
Pačiulių eterinis aliejus aromaterapijoje naudojamas suteikti jėgų, ryžto bei pasitikėjimo savimi, atsigaivinti ir išlaisvinti kūną, protą bei jausmus.
Manoma, jog apelsinų eterinis aliejus didina optimizmą, natūralų žavesį, suteikia pasitikėjimo savimi, padeda atsigauti po streso ar sunkių ligų.
Žinoma, jog kvapiosios kanangos eterinis aliejus turi raminantį poveikį, gelbsti esant nerviniams tikams, galvos skausmui, o taip pat padeda įveikti neigiamas emocijas.
Tikrosios mirtos eterinis aliejus gerai žinomas dėl savo savybės padėti prisitaikyti prie erzinančio aplinkos poveikio, atpalaiduoti.
Natūralus mango kvapas, kaip teigiama, turi atgaivinantį, tonizuojantį energijos suteikiantį poveikį, jis populiarus dėl savo lengvumo ir saldumo, sukeliančių pozityvių jausmų antplūdį.


Visi šie kvapai užfiksuoti aukštos kokybės natūralioje sojų aliejaus bazėje. Aliejus puikiai susigeria, malšina odos uždegiminius procesus, tinka visiems odos tipams, ypač jautriai ir dirgliai odai, turi gausą antioksidantų, naudingų mikroelementų bei vitaminų, bet ir užtikrina ilgalaikį aromato išsilaikymą.


INGREDIENTAI:
Glycine Soja aliejus, Rosa Damascena aliejus, Pogostemon Patchouli aliejus, Citrus Aurantium Dulcis Peel aliejus, Cananga Odorata aliejus, Myrtus Communis aliejus, Aroma.

KO TIKĖTIS:
Natūralaus, intensyvaus kvapo, gaivios aromaterapijos, energijos suteikiančio, nuotaiką gerinančio poveikio. Ši aromatinė kompozicija – tai dovana ir sielai, ir kūnui. Mišinyje subalansuoti, kaip nuo seno tikima, atgaivinantys, įkvepiantys, gaivūs, tonizuojantys kvapai, žadinantys kūną ir sielą iš pasyvumo, abejingumo, miego būsenos. Manoma, jog tai džiaugsmo suteikiantis, išlaisvinantis, sąmoningumo teikiantis aromatas.


NAUDOJIMAS:
Tepti keliskart dienoje: prie nosies (virš lūpų), už ausų, smilkinius, krūtinę ar delnus bei riešus. Atsargiai naudoti neštumo metu.

KIEKIS: 5 g

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Eterinių aliejų kompozicija PRISIKĖLIMAS 5 g

12.10€

8.46€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE