Previous

Eterinių aliejų kompozicija SALDUS MIEGAS 5 g

Previous

Eterinių aliejų kompozicija SOTUMAS 5 g

Eterinių aliejų kompozicija SKAIDRA 5 g

Gamintojas: Vallery
Prekės kodas: ET0014
Kaina su: 21% PVM
8.46€ 12.10€

Eterinių aliejų kompozicija SKAIDRA 5 g

Eterinių aliejų kompozicija esant galvos skausmui, migrenai.


Tai priemonė galvos skausmui malšinti. Jos sudėtiniai elementai nuo seno naudojami siekiant efektyviai padėti sergantiems migrena. Manoma, kad jie taip pat atstato galvos smegenų tonusą, tad šis eterinių aliejų mišinys puikiai tinka esant protiniam nuovargiui, galvos smegenų spazmams ir svaigimui, gerina dėmesio koncentraciją.
Mėlynojo lotoso absoliutas itin mėgiamas dėl savo šilumos antplūdį suteikiančio, sąmoningumą pažadinančio poveikio. Jis taip pat žinomas ir kaip psichinę energiją gerinanti, antispazminė, atpalaiduojanti priemonė.
Stambiažiedžio jazminaičio ataras, kaip tikima, giliai ramina nervų sistemą, padeda kenčiantiems dėl menkos savivertės ar depresijos. Teigiama, jog šis ataras stimuliuoja smegenų sritis, atsakingas už originalių idėjų gimimą, padeda prisitaikyti naujoje aplinkoje, gerina atmintį ir yra ypač vertinamas esant migrenai.
Atpalaiduojantį poveikį sustiprina ir šilkmedinės michelijos eterinis aliejus. Jis, tikima, ramina nervų sistemą, lengvina įtampos keliamą skausmą.
Citrininės melisos ir citrinų eteriniai aliejai žinomi kaip tonizuojančios medžiagos, gerinančios nuotaiką, teigiamai veikiančios žmogaus savijautą, padedančios esant emociniam bei fiziniam skausmui. Jų gaivūs, saldumu dvelkiantys kvapai pripildo mintis džiaugsmo, užlieja kūną šilumos, ramybės bangomis.
Pipirmėtės nuo seno naudojamos galvos skausmo, migrenos sutrikimams malšinti. Aromaterapijoje kvapas taip pat vertinamas kaip stimuliuojantis ir praskaidrinantis mintis, didinantis koncentraciją. Jo vėsinantis poveikis itin vertingas kamuojant galvos skausmui.
Tikima, jog rožmedžio eterinis aliejus stimuliuoja smegenų veiklą ir atpalaiduoja galvos skausmą. Jo subtilios natos teigiamai veikia žmogaus jauseną, ramina.

Visi šie kvapai užfiksuoti aukštos kokybės natūralioje sojų aliejaus bazėje. Aliejus puikiai susigeria, malšina odos uždegiminius procesus, tinka visiems odos tipams, ypač jautriai ir dirgliai odai, turi gausą antioksidantų, naudingų mikroelementų bei vitaminų, bet ir užtikrina ilgalaikį aromato išsilaikymą.

INGREDIENTAI:
Glycine Soja aliejus, Perfume, Melissa Officinalis aliejus, Citrus Medica Limonum aliejjus, Mentha Piperata aliejjus, Aniba Rosaeodora aliejus.

NAUDOJIMAS:
Tepti keliskart dienoje: prie nosies (virš lūpų), už ausų, smilkinius, krūtinę ar delnus bei riešus. Atsargiai naudoti neštumo metu.

KO TIKĖTIS:
Natūralios aromaterapijos ir jos teikiamo poveikio esant galvos skausmui.

KIEKIS: 5 g.

Gamintojas: Vallery

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Eterinių aliejų kompozicija SKAIDRA 5 g

12.10€

8.46€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE