Previous

Drėkinamasis hialurono rūgšties ir rožių serumas "PANELĖ ROŽĖ"

Previous

Eterinių aliejų kompozicija DARNA 5 g

Eterinių aliejų kompozicija BŪK LAIMINGAS 5 g

Gamintojas: Vallery
Prekės kodas: ET0016
Kaina su: 21% PVM
8.46€ 12.10€

Eterinių aliejų kompozicija BŪK LAIMINGAS 5 g

Tai žaisminga nuostabių gamtos kvapų kompozicija skirta teigiamų emocijų sužadinimui, džiaugsmo pojūčio skatinimui, bendros būsenos pakylėjimui. Šie kvapai, kaip nuo seno pastebėta, turi tonizuojančių, nuotaiką gerinančių, sielą džiuginančių savybių.
Bakulos (ispaniškosios vyšnios) ataras itin vertinamas Indijoje dėl savo žemiško ir švelniai saldaus, o kartu ir žalią arbatą primenančio dvelksmo. Tikima, kad jo egzotika ir kvapo gylis persmelkia sielą ir pripildo ją džiugesio.
Kvapiųjų aliejų mišinys Firdous dar yra vadinamas „palaimos kvapu“. Gaiviai muskusinis aromatas, kaip teigiama, ženkliai pagerina nuotaiką bei tiesiog pribloškia žmogų nuostabiu kvapu ir jo sukeliamais išgyvenimais.
Kvapiųjų aliejų mišiniai Hina musky bei Hiati – tai laimės pojūtį žadinantys aromatai. Tikima, jog intensyvūs bei šilti jų kvapai atgaivina didelį stresą patiriantį žmogų, stimuliuoja už emocinį stabilumą ir atsipalaidavimą atsakingas smegenų sritis, išlaisvina laimės ir pasitenkinimo pojūčius.
Kvapiųjų gardenijų aliejus vertinamas kaip jaudinantis, teikiantis energijos, harmonizuojantis. Šilkmedinės michelijos eterinis aliejus, kaip manoma, padeda atsipalaiduoti, ramina nervų sistemą. Artemizijų aliejus žinomas dėl savo atpalaiduojančių ir nerimo sukeliamus padarinius malšinančių savybių. Baltojo jostro eterinio aliejaus kvapas, tikima, skatina gilų vidinį apsivalymą, atgaivinantį kūną, protą bei jausmus. Manoma, jog muskatinio šalavijo eterinio aliejaus kvapas greta raminančio poveikio taip pat suteikia žvalumo, energijos ir gerina nuotaiką.
Kvapiųjų kanangų, jazminų, levandų ir vanilės eteriniai aliejai – žaismingi šios kompozicijos prieskoniai, gerai žinomi ir ypač mėgiami dėl savo teigiamo poveikio žmogaus emocijoms. Jie žadina optimistinę energiją ir kelia tonusą. Saldžiu aromatu ne tik pradžiugina uoslę, bet sušildo ir sielą.
Kmynų, pankolio, gvazdikėlių, čiobrelių ir pipirmėčių eteriniai aliejai, kaip nuo seno atrasta, slopina protinės įtampos, depresijos požymius, malšina pykčio protrūkius, atpalaiduoja raumenis, stimuliuoja proto aštrumą, drauge ir didina aktyvumą, pažadina emocijas, padeda įveikti nuovargį.

Visi šie kvapai užfiksuoti aukštos kokybės natūralioje sojų aliejaus bazėje. Aliejus puikiai susigeria, malšina odos uždegiminius procesus, tinka visiems odos tipams, ypač jautriai ir dirgliai odai, turi gausą antioksidantų, naudingų mikroelementų bei vitaminų, bet ir užtikrina ilgalaikį aromato išsilaikymą.

INGREDIENTAI:
Glycine Soja, Plumeria Alba, Artemisia Pallens Flower, Jasminum Sambac, Michelia Champaca Flower aliejai, Perfume, Vanilla Planifolia, Foeniculum Vulgare, Salvia Sclarea, Carum Carvi Fruit, Mentha Piperata, Eugenia Caryophyllus, Canaga Odorata, Lavandula Angustifolia, Thymus Vulgaris aliejai.

NAUDOJIMAS:
Tepti keliskart dienoje: prie nosies (virš lūpų), už ausų, smilkinius, krūtinę ar delnus bei riešus. Atsargiai naudoti neštumo metu.

KO TIKĖTIS:
Natūralaus, intensyvaus kvapo, gaivios aromaterapijos, energijos suteikiančio, nuotaiką gerinančio poveikio.

KIEKIS: 5 g.


Gamintojas: Vallery

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Eterinių aliejų kompozicija BŪK LAIMINGAS 5 g

12.10€

8.46€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE