Previous

Rozmarinų eterinis aliejus, 5 ml

Previous

Saldžiųjų apelsinų eterinis aliejus, 5 ml

SALDŽIŲ SAPNŲ, eterinių aliejų mišinys, 5 ml

Gamintojas: aromáma
Prekės kodas: SM-1404
Kaina su: 21% PVM
14.99€

SALDŽIŲ SAPNŲ, eterinių aliejų mišinys, 5 ml

Eterinių aliejų mišinys „Saldžių sapnų!“ (5ml)

Prabangus rinktinių ekologiškų eterinių aliejų mišinys skirtas miego gerinimui ir nervų sistemos raminimui.

 Saldaus ir  gilaus kvapo Provanso levandų, Itališkosios ramunėlės ir frankinsenso eterinių aliejų sinergija  padės atsipalaiduoti ir nusiteikti miegui.

Tinka kūdikiams nuo gimimo ir visai šeimai!

Sudėtis: Provanso levandų, Itališkųjų ramunėlių ir frankinsenso (bosvelijos sakų) ekologiški eteriniai aliejai.

Mišinys pagamintas ir išpilstytas LSMU vaistinėje laikantis visų saugos ir kokybės standartų. Notifikuota Europos Sąjungoje.

Naudojimas: 

  • Garinkite eterinių aliejų mišinį miegamąjame. Garinimui naudokite elektrinį difuzorių arba kokybišką aromaterapinę žvakidę ( Garinkite 5-7 lašelius standartinio dydžio kambaryje.
  • Išsimaudykite kvapnioje, raminančioje vonioje! Dėmesio! Niekada nelašinkite grynų eterinių aliejų tiesiai į vandenį, kad nesudirgintų jautrios odos. Eteriniai aliejai vandenyje netirpsta, todėl jiems reikia specialių skiediklių: jei oda normali – paimkite arbatinį šaukštelį druskos, užlašinkite reikiamą kiekį eterinių aliejų ir suberkite druską į vonią. Jei oda sausa, jautri – paimkite pusę stiklinės pieno, įlašinkite reikiamą kiekį eterinių aliejų ir supilkite mišinį į vonią. Jei oda itin sausa, pleiskanojanti – paimkite arbatinį šaukštelį augalinio aliejaus (pvz. saldžiųjų migdolų) įlašinkite reikiamą kiekį eterinio aliejaus ir supilkite aliejų mišinį į vonią. Maudykitės vonioje bent 7 min., kad eteriniai aliejai spėtų atlikti savo darbą.

Lašelių kiekis pagal amžių:

0-3 mėn. – 1-2 lašeliai
3-6 mėn. – 2-3 lašeliai
6-12 mėn. – 3-4 lašeliai
12-36 mėn. 4-5 lašeliai
Vyresni vaikai ir suaugusieji – 5-8 lašeliai

  • Įtrinkite pėdas grynu eterinių aliejų mišiniu. Vienas lašelis vienai pėdutei. Tai puiki greitoji pagalba neramiai miegančiam vaikučiui!
  • Užlašinkite lašelį eterinių aliejų mišinio ant pagalvėlės ar lovelės apsaugų. Švelnaus aromato eteriniai aliejai pamažu garuos ir ramins mažylio miegą. Akcentuojame: lašinkite TIK vieną lašelį. Intensyvus kvapas gali erzinti!
  • Paruoškite raminantį masažinį mišinį: į 50ml saldžiųjų migdolų aliejaus įlašinkite 10 lašelių eterinių aliejų mišinio „Saldžių sapnų!“. Masažuokite visą vaiko kūną prieš miegą. Venkite patekimo į burną ir akis.

Šis eterinių aliejų mišinys tinkamas kūdikiams nuo gimimo ir visai šeimai. Ir tėveliams ir neramiai miegančioms močiutėms ir seneliams!

Dėmesio! Ramaus miegelio linijos gaminiai nėra skirti miego sutrikimų gydymui. Jei Jūsų kūdikis ar vaikas turi blogų įpročių (pvz. užminga tik supamas ar maitinamas), dažnai prabudinėja naktį ir kaskart reikalauja to paties raminimo būdo, nėra pratęs prie subalansuotos dienotvarkės – aromaterapinės priemonės tikrai nepagerins jo miego. Ramiam miegui būtinos sąlygos: subalansuota dienotvarkė, geri miego įpročiai ir teisingos asociacijos į miegą. 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

SALDŽIŲ SAPNŲ, eterinių aliejų mišinys, 5 ml

14.99€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE