Previous

Eterinių aliejų mišinys Šalin, ligos! 5ml

Previous

Eukaliptų (spindulinių) eterinis aliejus, 10 ml

Eterinių aliejų mišinys Sveikatos angelas 5ml

Gamintojas: aromáma
Prekės kodas: SM-3671
Kaina su: 21% PVM
9.99€

Eterinių aliejų mišinys Sveikatos angelas 5ml

Septynių eterinių aliejų mišinys „Sveikatos angelas“ apgaubs magišku kvepiančiu šydu tada, kai aplink siaučia nenaudėlės peršalimo ligos ir kitos šaltojo sezono negandos. Malonus aromatas, kuriame pirmiausiai skleidžiasi citrusinės natos, o po jų suskamba vaistingųjų augalų akordai bei subtilūs spygliuočiai, tikrai įtiks net ir išrankiausiems, mažiausiems ir jautriausiems aromaterapijos praktikams. „Sveikatos angelas“ tinka kūdikiams nuo 6 mėnesių amžiaus ir visai šeimai, o ypač ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams, lankantiems kolektyvus.

Sudėtis: rozalinų, čiobrelių*(linalolio tipo), citrinų*, pušų*, staigeriana eukaliptų, arbatmedžio* ir spindulinių eukaliptų* eteriniai aliejai.
*Ekologiškas eterinis aliejus.

Naudojimo būdas: „Sveikatos angelas“ pirmiausiai sukurtas lašinimui ant drabužių (pečių juostoje), lyg koks angelas sargas saugantis Jūsų brangiausią turtą nuo aplinkos veiksnių. Šaltuoju metų laiku, prieš einant į žmonių susibūrimo vietas užlašinkite mišinio ant viršutinių drabužių (pečių juostoje), ant šalikėlio ar minkšto žaislo, kuris visą dieną būna kartu su Jūsų vaiku.  Nuo kūno šilumos eteriniai aliejai garuoja ir skleidžia aromatą ir kerus aplink.
Patiems mažiausiems lašelį kvepiančio mišinio „patupdykite“ ant medžiaginės vežimėlio ar autokėdutės dalies, merliuko, kabančio žaislo.
Mišinį taip pat galima naudoti garinimui elektriniame eterinių aliejų garintuve, aromaterapinėms vonioms, pėdų įtrynimams.

Šis mišinys nepalieka dėmių ir neblukina audinių spalvų. Aromatas pakankamai švelnus, tad nedirgina net ir jautriausių kvėpavimo takų.

Nėštumo metu mišinį rekomenduojame naudoti TIK ESANT REIKALUI. Saugiausias naudojimo būdas nėštukėms – garinimas elektriniame eterinių aliejų garintuve.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Eterinių aliejų mišinys Sveikatos angelas 5ml

9.99€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE