Kaip Gaillardia sodą

Kaip Gaillardia sodą

Antklodinės gėlės yra populiarūs sodo augalai, jų būna įvairių. Šiame straipsnyje bus aprašyti veiksmai, kurių reikia norint sukurti ir išlaikyti gyvybingą Gaillardia sodą. Žinodami, kaip planuoti, plėtoti ir prižiūrėti savo Gaillardia sodą, galite būti tikri, kad jis bus gražus ir sveikas.

Gaillardia (Gaillardia) yra vienmetis arba daugiametis žydintis augalas, priklausantis Asteraceae šeimai. Jis gamina į ramunes panašias gėles, kurios būna raudonos, geltonos ir oranžinės spalvos ir gali žydėti nuo vasaros iki rudens. Augančios antklodės gėlės gali suteikti grožį, spalvą ir tekstūrą bet kokiam sodui ir suteikia daug privalumų, pavyzdžiui, mažai prižiūrimos ir pritraukia bites bei drugelius.

Žingsniai, kaip planuoti ir pradėti kurti Gaillardia sodą

Apsvarstykite aplinką

Planuodami ir pradėdami Gaillardia sodą, turėtumėte atsižvelgti į aplinką, kurioje jis bus pastatytas. Pradėdami nuo tinkamos vietos pasirinkimo: pasirinkite vietą, kurioje būtų gera oro cirkuliacija, turėdami omenyje, kad antklodės klesti, kai sulaukia mažiausiai šešių valandų. saulės šviesos kiekvieną dieną. Pasirinkę tinkamą vietą, įsitikinkite, kad dirvožemis tinka Blanketflowers, o tai apima pH lygio ir dirvožemio drenažo patikrinimą. Jei jos nėra natūraliai, gali reikėti pridėti maistinių medžiagų turinčių organinių medžiagų.

Pasirinkite antklodžių gėlių rūšis

Rinkitės antklodžių gėlių rūšį, kurią norite auginti, atsižvelgdami į tai, kokio tipo norite. Yra keletas įprastų „ Gaillardia “ rūšių, tokių kaip Arizonos saulė, nėrinių mišinys, „Mesa Yellow“ ir „Red Shades“. Be to, yra dvi pagrindinės Gaillardia rūšys – Gaillardia aristata ir Gaillardia pulchella. Pirmasis turi ryškiai geltonus centrus, o antrasis turi tamsius centrus. Taip pat galite rinktis iš vieno ir dviejų žiedlapių žiedų, vientisų arba įvairiaspalvių žiedlapių ir įvairių dydžių.

Gaillardia sodo priežiūra ir priežiūra

Pasodinus sodą, reikia atlikti keletą dalykų, kad prižiūrėtumėte savo Gaillardia sodą. Pirma, laistymas yra svarbus norint išlaikyti sveiką sodą. Vidutinio klimato sąlygomis paprastai reikia apie 2 cm vandens per savaitę, o esant sausesniam klimatui – apie 3–4 cm vandens per savaitę. Antra, tręšti savo sodą rekomenduojama kartą per mėnesį auginimo sezono metu. Paprastai subalansuotos trąšos, tokios kaip 8-8-8, veikia gerai. Galiausiai reguliariai pašalinkite piktžoles iš savo sodo, kad jos nekonkuruotų su Gaillardia augalais dėl maistinių medžiagų ir drėgmės.

Pabaigai

Norint auginti gyvybingą Gaillardia sodą, reikia kruopštaus planavimo ir pasiruošimo. Norėdami pradėti, suraskite savo sodui tinkamą vietą, kurioje būtų daug tiesioginių saulės spindulių, ir patikrinkite pH bei dirvožemio drenažą. Tada pagal savo pageidavimus nuspręskite, kurią antklodės rūšį Gaillardia . Galiausiai gerai prižiūrėkite savo sodą, aprūpindami pakankamai vandens ir trąšų bei reguliariai naikindami piktžoles. Pasodinti Gaillardia sodą gali būti sudėtinga, tačiau verta stengtis ir suteikti gyvybės bei grožio jūsų lauko erdvei.