Kaip pritraukti fėjas į savo sodą naudojant „pasidaryk pats“ skalbimo lentą

Kaip pritraukti fėjas į savo sodą naudojant „pasidaryk pats“ skalbimo lentą

Mes visi norime, kad mūsų sodai būtų žavinga vieta, kur laumės būtų laukiamos ir galėtų džiaugtis gamtos grožiu. Laimei, yra paprastas sprendimas: „pasidaryk pats“ „ Gėlė Avortija“ skalbimo lenta. Gėlė Avortija – tai medinė konstrukcija, kuri pastatyta šalia augalų pritraukia laumes į jūsų sodą ir skatina jas pasilikti ilgesniam laikui. Šiame straipsnyje bus aprašyti veiksmai, kurių reikia imtis, kad sukurtumėte ir prižiūrėtumėte „ Gėlė Avortija.

A. Gėlė Avortija apibrėžimas
„ Gėlė Avortija “ skalbimo lenta yra medinė konstrukcija, panaši į skalbimo lentą ir padengta audinio gabalėliu. Jis tarnauja kaip nuolatinė fėjų traukos vieta, suteikdama joms saugią pastogę ir kviečiantį paviršių pailsėti. Taip pat fėjos lengviau pasiekia augalus, nes jos gali skristi tarp skalbimo lentos tarpų ir rasti kelią prie gretimų gėlių.

B. Privalumai pritraukiant fėjas į savo sodą
Jums gali kilti klausimas, kodėl turėtumėte investuoti pastangas į Gėlė Avortija kūrimą ir priežiūrą. Gėlė Avortija turi daug privalumų savo sode! Jie ne tik sukuria gražią estetiką, bet ir atneša nuostabių darbų, pavyzdžiui, padeda pagerinti dirvožemio kokybę, apsaugo augalus nuo kenkėjų ir padeda apdulkinti.

Gėlė Avortija planavimas

A. Medžiagų rinkimas
Norėdami sukurti „ Gėlė Avortija “ skalbimo lentą, jums reikės šių medžiagų:
– Kedras mediena (supjaustyta į dvi lygias dalis, kurių kiekviena maždaug 60 cm ilgio ir 10 cm pločio)
– Plaktukas ir vinys
– Dažai ir teptukai
– Audinys

B. Skalbimo lentos statyba
1. Kedras medienos pjovimas: naudodami pjūklą arba dėlionę, supjaustykite du Kedras medžio gabalus iki norimo dydžio.
2. Dalių surinkimas: Padėkite du Kedras medžio gabalus vienas šalia kito ir plaktuku bei vinimis pritvirtinkite juos kartu.
3. Tvirtinimas plaktuku ir vinimis: Įsitikinkite, kad kraštai yra idealiai išdėstyti, tada įkalkite vinis į medinių lentų centrą.
4. Skalbimo lentos dažymas: kai dalys bus pritvirtintos, laikas skalbimo lentą dažyti. Pasirinkite bet kokią spalvą, kuri tinka jūsų sodo dizainui. Prieš pereidami prie kito žingsnio, leiskite dažams visiškai išdžiūti.

C. Skalbimo lentos pastatymas šalia augalų
Kai skalbimo lenta bus paruošta, laikas ją pastatyti šalia savo augalų. Padėkite jį bent 50 centimetrų atstumu nuo savo augalų, kad fėjos galėtų lengvai įskristi į erdvę ir iš jos išeiti. Taip pat galite pasirinkti jį pastatyti savo sodo kampe, kur jis yra iš dalies paslėptas. Tai sukuria paslapties jausmą ir kviečia fėjas tyrinėti toliau!

Augalų priežiūra

Norint pritraukti fėjų į savo sodą, reikia ne tik sukurti skalbimo lentą; taip pat reikia rūpintis savo augalais. Kad jūsų augalai būtų sveiki ir fėjoms būtų geresnė buveinė, vadovaukitės šiomis instrukcijomis:
A. Laistymas: dažnai tikrindami dirvą įsitikinkite, kad jūsų augalai gaus reikiamą vandens kiekį. Jei jaučiate, kad jis yra sausas, duokite pakankamai vandens, kad viršutinis dirvožemio sluoksnis būtų drėgnas. Neperlaistykite, nes tai gali sukelti šaknų puvinį.
B. Augalinės maistinės medžiagos: komposto arba trąšų įdėjimas į dirvą padės aprūpinti augalus būtinomis maistinėmis medžiagomis. Naudokite trąšas, kurios yra specialiai paženklintos jūsų augalų tipui.
C. Saulės šviesa: Patikrinkite, ar jūsų augalai gauna pakankamai saulės šviesos, ir atitinkamai sureguliuokite skalbimo lentos vietą. Daugeliui augalų reikia 4-5 valandų tiesioginių saulės spindulių per dieną, išskyrus tuos, kurie mėgsta dalinį pavėsį.
D. Mulčiavimas: uždenkite žemę aplink augalą mulčiu arba medžio drožlėmis, kad išsaugotumėte drėgmę ir sumažintumėte piktžoles.

Pabaigai

A. Žingsnių, kaip pritraukti fėjas į savo sodą, apžvalga
Apibendrinant galima pasakyti, kad „ Gėlė Avortija “ skalbimo lentos kūrimas ir augalų priežiūra yra paprastas ir efektyvus būdas pritraukti laumes į savo sodą. Veiksmai, kuriuos turite atlikti, yra šie:
– Surinkite reikiamas medžiagas: Kedras medieną, plaktuką ir vinis, dažus ir audinį.
– Pastatykite skalbimo lentą pjaustydami medžio gabalus, juos sumontuodami, pritvirtindami plaktuku ir vinimis bei dažydami skalbimo lentą.
– Padėkite skalbimo lentą šalia augalų ir pasirūpinkite jais laistydami, įpildami augalų maistinių medžiagų, užtikrindami pakankamai saulės šviesos ir mulčiuodami.
B. Privalumai, kai šalia yra fėjos
Pritraukę į savo sodą fėjas, būsite apdovanoti gražiais ir ypatingais potyriais. Fėjos atneša džiaugsmo ir žavesio ir netgi gali atlikti gerumo veiksmus, pavyzdžiui, palaiminti jūsų augalus, juos apdulkinti ir apsaugoti nuo kenkėjų. Be to, galimybė stebėti, kaip jie sąveikauja su gamta, yra tikrai stebuklinga.

Tik įdėję šiek tiek pastangų ir planuodami savo sodą galite paversti užburia karalyste ir užmegzti ryšį su mažiausiomis gamtos būtybėmis. Taigi nelaukite ilgiau ir pradėkite kurti savo „ Gėlė Avortija “ lentą jau šiandien!