Kaip prižiūrėti savo Geogenantas: vadovas pradedantiesiems

Kaip prižiūrėti savo Geogenantas: vadovas pradedantiesiems

Seersucker augalai yra unikalus ir įdomus bet kokių namų priedas. Jie ne tik gražūs, bet ir gali būti gana lengvai prižiūrimi ir atneš daug naudos jų savininkams. Tačiau prieš pradėdami rūpintis Geogenantas, svarbu suprasti, kokios aplinkos jam reikia ir kaip tinkamai jį prižiūrėti, kai jį įsigijote. Šiame pradedančiųjų vadove apžvelgsime pagrindinius pasiruošimo Geogenantas ir jo priežiūros pagrindus.

Geogenantas yra kambarinis sukulentas, kurio lapai yra giliai žali su baltomis juostelėmis. Jam reikia labai mažai vandens ir jis auga lėtai, todėl priežiūros nereikia. Geogenantas yra gana atsparus ir tolerantiškas, o tai reiškia, kad jis gali išgyventi be daug dėmesio ar indėlio. Be to, jis žydi geltonais žiedais ištisus metus, padidindamas dekoratyvinę vertę.

Pasiruošimas prižiūrėti savo Geogenantas

Pirmasis žingsnis norint tapti sėkmingu Geogenantas savininku – suprasti, kokios auginimo vietos reikia augalui. Graikinis riešutmedis vieta Geogenantas yra ta, kuri maždaug 4 valandas per dieną gauna tiesioginių saulės spindulių, bet nėra veikiama žemesnėje nei 10 laipsnių Celsijaus temperatūroje. Įsitikinkite, kad pasirinktoje vietoje yra gerai nusausinantis dirvožemis ir gera oro cirkuliacija. Seersucker augalams taip pat reikia konteinerių su drenažo angomis apačioje.

Turite ne tik rasti tinkamą auginimo vietą, bet ir įsigyti reikalingų medžiagų, kad prižiūrėtumėte savo Geogenantas. Tai apima dirvą vazonams, trąšas, genėjimo žirkus ir laistytuvą. Būtinai naudokite dirvą, specialiai sukurtą sukulentams.

Priežiūra jūsų Geogenantas

Dabar, kai turite reikiamų atsargų ir tinkamą auginimo vietą, galite pradėti rūpintis savo Geogenantas. Pirmiausia būtinai laistykite augalą, kai dirva išdžiūvo iki 2 colių (5 centimetrų) gylio. Laistydami užpildykite indą tol, kol perteklius pradės lašėti iš drenažo angos; tada sustokite. Per dažnai laistydami augalą sukels šaknų puvinys, todėl prieš pildami daugiau vandens būtinai patikrinkite dirvą.

Taip pat svarbu reguliariai genėti Geogenantas . Padarykite tai nupjaudami visus negyvus ar pažeistus lapus. Tai padės išlaikyti augalą sveiką ir gražiai atrodyti. Geogenantas pavasario ir vasaros mėnesiais. Naudokite sukulentams skirtas trąšas ir naudokite pagal etiketėje pateiktas instrukcijas.

Dažniausių „ Geogenantas“ trikčių šalinimas

Kaip ir visi augalai, siurbtukai yra linkę į ligas ir kenkėjus. Norėdami nustatyti ir gydyti šias problemas, turėtumėte kasdien apžiūrėti savo augalą, ar nėra problemų. Ieškokite spalvos pakitimų, nuvytusių lapų ir vabzdžių užkrėtimo. Jei pastebite kokių nors ligos požymių, kreipkitės patarimo į vietinį sodo centrą. Norėdami išvengti kenkėjų užkrėtimo, pabandykite naudoti organinius pesticidus, tokius kaip neem aliejus.

Pabaigai

Iš pradžių gali atrodyti sudėtinga rūpintis Geogenantas , tačiau tinkamai pasiruošus, žinant ir aprūpinus tai gali būti maloni patirtis. Pradėkite ieškodami tinkamos auginimo vietos, tada įsigykite reikiamų medžiagų. Kai jūsų augalas bus pastatytas, galite pradėti juo rūpintis tinkamai jį laistydami ir reguliariai genėdami. Taip pat nepamirškite pavasario ir vasaros mėnesiais patręšti Geogenantas . Galiausiai greitai spręskite ir išgydykite visas galimas kenkėjų ar ligų problemas. Tinkamai prižiūrint, jūsų Geogenantas klestės ir bus puikus jūsų namų akcentas.