Patarimai, kaip pasodinti Guboja savo sode

Patarimai, kaip pasodinti Guboja savo sode

Patarimai, kaip pasodinti Guboja savo sode

Baby’s Breath (Gypsophila spp.), taip pat žinomas kaip Gyp, yra žydintis Tikrasis gvazdikas šeimos narys. Jame yra subtilių baltų gėlių žiedų, kurie pasirodo visą vasarą ir suteikia gėlių lovoms ir sodams tekstūros ir pilnumo. Jei norite savo sodui suteikti romantikos, kūdikio kvėpavimas yra Graikinis riešutmedis pasirinkimas jūsų kraštovaizdžio poreikiams.

Vietos pasirinkimas Guboja

Renkantis vietą savo sode kūdikio kvėpavimui sodinti, geriausia iš anksto nustatyti galimas erdves; jei įmanoma, pasirinkite erdvę su ryškia saulės šviesa ir geru drenažu. Kūdikio kvėpavimas teikia pirmenybę dirvožemiui, kuriame nėra stovinčio vandens, nes šlapios kojos gali lengvai pažeisti jo šaknis.

Dirvos paruošimas Guboja

Prieš sodinant sėklas ar sodinukus, svarbu paruošti dirvą. Pradėkite įdirbdami maždaug 15–20 cm gylio viršutinį dirvožemio sluoksnį, pašalindami visus akmenis ir (arba) šiukšles. Norėdami užtikrinti sveiką augimą, patikrinkite dirvožemio pH lygį arba atitinkamai pakeiskite dirvą organinėmis medžiagomis, pavyzdžiui, pasenusiu kompostu. Be to, rinkdamiesi augalus, apsvarstykite galimybę įsigyti sausrai atsparių veislių, tokių kaip Gypsophila muralis ir Gypsophila paniculata. Taip pat apsvarstykite galimybę įsigyti lėtai atpalaiduojančių trąšų, kurios yra specialiai sukurtos daugiamečiams augalams, pavyzdžiui, kūdikių kvapui.

Guboja sodinimas

Pataisius dirvą, laikas pirkti sėklas arba sodinukus. Jei nuspręsite naudoti sėklas, lengvai prispauskite jas ant dirvos paviršiaus ir lengvai užberkite žeme. Sodindami sodinukus, iškaskite duobutę, dvigubai didesnę nei šaknies rutulys, ir įdėkite daigą į žemę, švelniai apvyniodami aplink stiebą esančią žemę. Kruopščiai laistykite vietą.

Rūpinimasis Guboja

Siekiant skatinti sveiką augimą, kūdikio kvėpavimas turi gauti bent 6 valandas tiesioginių saulės spindulių per dieną. Sausos periodo metu nepamirškite reguliariai laistyti lysvės ir neperlaistykite jos, nes tai gali sukelti šaknų puvinį. Nenaudokite cheminių piktžolių naikintuvų, o piktžoles pašalinkite iš dirvos aplink augalo pagrindą. Be to, nugenėkite negyvas gėles ir lapus, kad auginimo sezono metu atsirastų naujų ūglių. Kalbant apie kenkėjus, galbūt norėsite įrengti paukščių namelius šalia kūdikio kvėpavimo, kad paukščiai nebūtų atokiau nuo jų.

Išvada

Su tinkama priežiūra ir dėmesiu kūdikio kvėpavimas tikrai klestės jūsų sode. Renkantis vietą ir ruošdami dirvą, būtinai pasirinkite vietą su ryškia saulės šviesa ir dideliu drenažu. Taip pat taisydami dirvą ir įterpdami trąšų, būtinai stebėkite, ar jūsų sode nėra kenkėjų, ir reguliariai laistykite sausumo metu. Naudodamiesi šiais naudingais patarimais, visą vasarą galėsite mėgautis kūdikio kvėpavimu!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *