Kaip sodinti ir Gumbinė begonija savo sode

Gumbinė begonija yra puikus bet kurio sodo priedas. Dėl savo ryškių spalvų ir unikalių gėlių jie gali suteikti ryškių spalvų pavasario ir vasaros mėnesiais. Jei norite savo sode sodinti ir prižiūrėti Gumbinė begonija , šis vadovas turėtų jums padėti.

Gumbinė begonija yra daugiamečiai augalai su dideliais žiedais, kurių spalvos yra nuo oranžinės ir geltonos iki Gvazdikas ir raudonos. Kaip rodo jų pavadinimas, jie turi gumbus, kurie veikia kaip maisto, vandens ir maistinių medžiagų laikymo indai. Šių augalų lapai paprastai būna žali arba vario spalvos. Jie dažnai auginami pakabinamuose krepšeliuose ir kituose vazonuose, nors kai kurios veislės puikiai auga gėlių lovose. Norint gauti kuo daugiau naudos iš Gumbinė begonija, svarbu suprasti, kaip tinkamai jas sodinti ir prižiūrėti.

Pasiruošimas sodinti Gumbinė begonija

Prieš sodindami turite pasirinkti tinkamą vietą Gumbinė begonija. Pasirinkite vietą, į kurią patenka dalis saulės – apie 5 valandas tiesioginių saulės spindulių kiekvieną dieną, kad lapija išliktų žalia ir sveika. Taip pat norėsite paruošti dirvą pašalindami piktžoles ir pridėdami organinių medžiagų. Norėdami gauti geriausius rezultatus, naudokite smulkios tekstūros dirvą, kuri gerai nusausina.

Jei Gumbinė begonija konteineriuose, rinkitės tokio dydžio vazoną, kuris atitiktų jūsų pasirinktos veislės brandų dydį. Daugumai reikia 6 colių (15 cm) ar didesnių puodų. Pasirinkę indą, užpildykite jį tinkamu dirvožemio mišiniu, kuris gerai nusausina ir kuriame yra daug organinių medžiagų.

Gumbinė begonija sodinimas

Yra du būdai, kaip auginti Gumbinė begonija savo sode: iš sėklų ir iš gumbų.

Jei pradedate nuo sėklų, sėkite sėklą tiesiai į savo sodo lysvę arba konteinerį ir lengvai užberkite žeme. Nepamirškite, kad Begonija daigai užauga kelias savaites, todėl būkite kantrūs.

Pradėkite nuo gumbų, padėkite stiebagumbį tiesiai po dirvos paviršiumi vazono centre. Gumbą laisvai uždenkite žeme ir laikykite dirvą drėgną, kol atsiras naujas augalas. Tada reguliariai laistykite ir uždėkite ploną mulčio sluoksnį, kad išlaikytumėte drėgmę.

Priežiūra ir priežiūra

Pasodinus reikia atlikti keletą dalykų, kad Gumbinė begonija jūsų sode.

Reguliariai Gumbinė begonija – Graikinis riešutmedis yra maždaug 2,5 cm vandens per savaitę. Norėdami gauti geriausius rezultatus, laistykite žemės lygyje, o ne permirkykite visą augalą ir lapiją.

Kai tai išaiškės, kiekvieną dieną duokite savo Gumbinė begonija penkias valandas saulės. Jei įmanoma, nelaikykite jų žemesnėje nei 50 laipsnių Farenheito (10 laipsnių Celsijaus) temperatūroje, nes jie mėgsta šiltesnį klimatą.

Visą vegetacijos sezoną reguliariai maitinkite augalus specialiai žydintiems augalams skirtomis trąšomis. Tai padės skatinti stiprų ir sveiką augimą.

Sveikoms Gumbinė begonija rekomenduojama nupjauti galvą (pašalinti nužydėjusius žiedus). Tai padeda paskatinti daugiau žydėjimo ir užkirsti kelią ligoms, pašalinant pražydusius žydėjimus.

Pagaliau, kai žiema aplinkui, turėsite būti ypač dėmesingi rūpindamiesi Gumbinė begonija. Vėsesniais mėnesiais apribokite vandens kiekį ir perkelkite augalus į apsaugotas vietas, kad apsaugotumėte lapiją nuo šalčio ir sniego.

Pabaigai

Tinkamai pasodinus ir prižiūrint, Gumbinė begonija gali klestėti jūsų sode. Jie puikiai papildo bet kokį kraštovaizdį, o su tinkamu TLC kiekiu suteiks jūsų kiemui grožio daugelį metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *