„ Hibridinis Galenis“ grožis: šios nuostabios gėlės sodinimo ir auginimo vadovas

„ Hibridinis Galenis“ grožis: šios nuostabios gėlės sodinimo ir auginimo vadovas

Hibridinis Galenis auginimas gali būti labai naudingas procesas. Ši gėlė ne tik suteiks jūsų sodui spalvų, bet ir lengvai auginama, atspari sausrai ir nereikalaujanti priežiūros. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte viską apie pasiruošimą Hibridinis Galenis augalų sodinimui, sodinimą ir priežiūrą!

Hibridinis Galenis, paprastai žinomas kaip kininis žibintas arba žydintis klevas, yra pusiau visžalis krūmas, kilęs iš Meksikos, Pietų Amerikos ir kai kuriose Vakarų Indijos salose. Įspūdingais įvairiaspalviais žiedais, permatomais purpurinėmis gyslomis ir keliais žiedlapiais, Hibridinis Galenis grožis žavi augalų entuziastus šimtmečius.

Geriausias dalykas auginant Hibridinis Galenis yra tai, kad jam reikia minimalių pastangų ir priežiūros. Be to, tinkamai prižiūrint, šios nuostabios gėlės labai ilgai išlieka ir švelnaus klimato sąlygomis gali žydėti ištisus metus.

Pasiruošimo Hibridinis Galenis

Hibridinis Galenis sodinimas yra paprastas procesas; tačiau norint užtikrinti geriausius rezultatus, reikia tam tikro pasiruošimo. Štai ką turėsite padaryti prieš pirkdami sodinukus:

Tinkamos sodinimo vietos pasirinkimas

Kinijos žibintai klesti saulėtose vietose su gerai nusausinta dirva, kurioje gausu organinių medžiagų. Įsitikinkite, kad dirvožemis yra šiek tiek rūgštus arba neutralus (pH 6,0–7,5). Norėdami geriausiai matyti šias nuostabias gėles, pabandykite jas sodinti arti vienas kito, kad susidarytų vešlesnis vaizdas.

Dirvožemio paruošimas ir gerinimas

Kad jūsų Hibridinis Galenis būtų kuo geresnė pradžia, paruoškite dirvą purendami, tada praturtinkite ją daugybe komposto. Tai turėtų pagerinti drenažą ir aeruoti dirvožemį, kartu padidinant maistinių medžiagų kiekį.

Surinkite reikiamas medžiagas

Priklausomai nuo ploto, kuriame planuojate sodinti Hibridinis Galenis, dydį, jums gali prireikti papildomų priemonių, pvz., kuoliukų atramai, virvelės stiebams surišti ir mulčio, kad išlaikytumėte dirvožemio drėgmės lygį.

Hibridinis Galenis

Paruošę vietą ir surinkę visas reikalingas medžiagas, būsite pasiruošę sodinti Hibridinis Galenis sodinukus. Norėdami užtikrinti sėkmingą sodinimą, atlikite šiuos veiksmus:

Pasodinkite sodinukus

Atsargiai išimkite sodinukus iš vazonų. Kiekvienam augalui iškaskite 18 cm gylio duobes, 30 cm atstumu viena nuo kitos. Įdėkite sodinuką į skylę ir atsargiai užpildykite žemę aplink stiebą. Tvirtai paglostykite dirvą aplink kiekvieną sodinuką, kad šaknys tvirtai įsitvirtintų žemėje.

Sukurkite palaikymo sistemą

Hibridinis Galenis aukštesnėms veislėms reikia papildomos paramos. Įkalkite kuolus į žemę kelių centimetrų atstumu nuo kiekvieno sodinuko ir sodo virvele pririškite stiebą prie kuolo. Tai padės išlaikyti stiebą ir neleis įtrūkti ar nukristi nuo jo paties žydėjimo svorio.

Laistykite augalus

Gaidžiai laistykite naujai pasodintą Hibridinis Galenis , kol viršutiniai 12 cm dirvožemio bus prisotinti. Tai padeda nusėsti augalus ir užtikrinti, kad jų šaknys gautų pakankamai drėgmės įsitvirtinti. Po to laistykite, kai tik dirva išdžiūsta, ir visada venkite perlaistyti.

Hibridinis Galenis priežiūra

Hibridinis Galenis priežiūra reikalauja minimalių pastangų. Štai keletas patarimų, kaip išlaikyti savo gėlės gražias ir sveikas daugelį metų:

Suteikite saulės spindulių

Hibridinis Galenis geriausiai veikia saulėje ir daliniame pavėsyje. Jei jūsų augalai gauna per daug šešėlio, vasaros mėnesiais apsvarstykite galimybę juos perkelti į saulėtesnę vietą.

Pamaitinkite ir tręškite augalus

Šios gėlės mėgsta trąšas! Duokite savo Hibridinis Galenis dozę subalansuotų skystų 10:10:10 trąšų kartą per mėnesį auginimo sezono metu.

Slyvos ir Deadhead

Jūsų Hibridinis Galenis gali reikėti lengvai genėti arba nupjauti visą sezoną, kad pašalintumėte senus augalus, suformuotumėte augalą ir paskatintumėte naują žydėjimą.

Kenkėjų ir ligų stebėjimas

Saugokitės kenkėjų, pvz., amarų, baltasparnių ir miltų. Jei pastebėjote voratinklinių erkių, augalus apdorokite neemo aliejumi. Saugokitės grybelinių ligų požymių, tokių kaip lapų dėmės, rūdžių dėmės ir miltligė. Kiekvieno sezono pabaigoje būtinai nuvalykite nukritusius lapus, kad sumažintumėte ligų riziką.

Pabaigai

Hibridinis Galenis auginimas gali būti ir malonus, ir naudingas. Šie ilgai išliekantys augalai suteiks jūsų sodui fantastiškų spalvų pliūpsnių, nereikalaujant per daug pastangų. Jie nereikalauja priežiūros, atsparūs sausrai ir neprieštarauja, jei jų šiek tiek nepaisysite! Vykdydami aukščiau nurodytus veiksmus, galite įsitikinti, kad jūsų Hibridinis Galenis atrodys stulbinančiai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *