Previous

EYE Q žuvų taukai, ryjamos kapsulės, 60 vnt.

Previous

Išmanus užkandis su CHIA sėklomis be pridėtinio cukraus 20 vnt

Imunitetui stiprinti "Immune Booster", Planet Ayurveda, Maisto papildas 60 kapsulių

Gamintojas: Planet Ayurveda
Prekės kodas: 890543534676
Kaina su: 21% PVM
18.90€

Imunitetui stiprinti "Immune Booster", Planet Ayurveda, Maisto papildas 60 kapsulių

 • Net 500 mg standartizuoto augalų ekstrakto kapsulės.
 • 100 % natūralios kilmės produktas
 • Sukurtas Ajurvedos ekspertų
 • Ajurvedinių žolelių kompleksas skirtas imunitetui stiprinti.
 • 100% vegetarinė ir veganiška formulė

"Imuniteto stiprintojas" (Immune Booster) yra keturių natūralių komponentų, palaikančių kūno gyvybingumą, derinys.

 • Natūralus augalų derinys, veikiantis kaip imuninis stimuliatorius ir imuninis stiprintuvas.
 • Veikia kaip metabolizmo gerintojas;
 • Naudingas norint sustabdyti ląstelių senėjimą ir išsaugoti jaunystę.
 • Padeda stiprinti imunitetą
 • Sukuria ilgalaikį vaikų, pagyvenusių žmonių, moterų ir suaugusiųjų imunitetą
 • Patikima apsauga visai šeimai
 • Apsaugo nuo laisvųjų radikalų, senėjimo, chemikalų, pesticidų, pasikartojančių infekcijų
 • Padeda valytis kūno sistemoms nuo toksinų ir šlakų

"Imuniteto stiprintojas", kaip sakoma pavadinime, padeda greitai sukurti natūralų imunitetą. Tai labai naudinga vaikams, patiriantiems uždegimo recidyvus, gerklės, sinusų infekcijas.

"Imuniteto stiprintojas" puikiai tinka sergantiesiems astma, moterims, linkusioms į pasikartojančius šlapimo takų uždegimus, visiems, kurių imunitetas sumažėjęs. Galvijų priešpienis padeda kurti labai stiprią imuninę sistemą.

Natūralios žolelės, esančios formulėje „Imuniteto stiprintojas“, padeda valyti organizmo sistemą nuo laisvųjų radikalų ir toksinų. Kartu jos padeda suteikti jėgų ląstelių gynybos mechanizmams kovoti su tokiomis baisiomis ligomis kaip vėžys, diabetas, astma, infekcijos, senėjimas, kepenų uždegimas ir kt.

Sudedamosios dalys:

Vynuogių sėklų ektraktas (Vitis vinifera) - 200 mg; galvijų priešpienio ekstaktas - 200 mg; Amla (Chanca Piedra, Phyllanthus niruri) ekstraktas - 50 mg; Amalaki (Emblica officinalis) - 50 mg.

Sudėtyje nėra kvapiklių, dažiklių, cukraus, saldiklių, sojos, gliuteino, kviečių, mielių, konservantų, želatinos ir sodos.

Vartojimas: suaugusiems žmonėms vartoti po 1-2 kapsules du kartus per dieną užsigeriant stikline vandens, po valgio. Rekomenduojama vartoti pagal poreikį.

Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Jei esate nėščia, žindymo laikotarpiu arba vartojate vaistų, prieš vartodami vaistą pasitarkite su gydytoju. Jei pasireiškė šalutinis poveikis, pasitarkite su gydytoju.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, vėsioje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

* Dėmesio! Bet kuri nuoroda į produkto specifikacijoje esančias veikliąsias medžiagas, pagrįsta autoritetingų šaltinių informacija, tačiau tai nereiškia galutinio produkto savybių, ir tai yra nėra produkto reklama.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kodėl Planet Ayurveda™ maisto papildai yra veiksmingi ir pranašesni už daugumą analogų?

1) 100% veganiškos kapsulės, pagamintos iš augalinės celiuliozės, o ne želatino. 

2) Produktuose naudojamas tik galingiausias grynas standartizuotas 100% natūralus augalinis ekstraktas ir nenaudojami įprastiniai ekstraktai.

3) Net 500 mg vienoje kapsulėje: veganiška kapsulė užpildyta 500 mg standartizuoto augalų ekstrakto, o daugelis gamintojų naudoja tik 250 mg augalo ekstrakto arba vien paprastus miltelius iš augalų.

4) Kokybiška, daugiau nei 10 kartų brangesnė žaliava: paprastų miltelių iš augalų kaina yra minimali, o tikras augalų ekstraktas yra 10 kartų brangesnis. Savo ruožtu standartizuotas augalų ekstraktas yra dar brangesnis.

5) 100% grynas augalinis produktas, be priedų, pagalbinių medžiagų ar cheminių medžiagų: dauguma gamintojų užpildo kapsules tik 250 mg augalų ekstrakto, o likę 250 mg iš 500 mg yra užpildyti įprastais milteliais iš augalų, cheminių medžiagų, ir kitų miltų, kad sumažinti išlaidas.

6) Išsamūs laboratoriniai tyrimai: visi Planet Ayurveda™ papildai yra kruopščiai išbandyti ES akredituotoje laboratorijoje. Šie tyrimai apima bandymus su sunkiųjų metalų (švino Pb, Hg Hg, Cd kadmio, arseno As) ir mikrobiologinių (E. coli ir Salmonella E. coli Salmonella) turinio. Visi produktai visiškai atitinka ES reikalavimus ir yra leidžiami ES rinkoje.

7) Teigiama energija: visi produktai alsuoja teigiama energija, palaima ir aukšta karma, pagaminti iš visiškai veganiškų/vegetariškų kapsulių, kad organizmas geriau įsisavintų. o mūsų kainos atspindi mūsų atsidavimą požiūriui aprūpinti jus ir pasaulį aukščiausios kokybės ir derinių vaistiniais augalais.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.

Imunitetui stiprinti "Immune Booster", Planet Ayurveda, Maisto papildas 60 kapsulių

18.90€

PAPRASTAS
APMOKĖJIMAS

NEMOKAMAS
ATSIĖMIMAS

PRISTATYMAS
LIETUVOJE