PASAULISDELNE.LT
Krepšelis

Starbucks

Kavos pupelės STARBUCKS BLONDE ESPRESSO 1kg.
Išparduota
STARBUCKS BLONDE Espresso Skrudinta pupelių kava, paruošta malti. Švelnus skonis. Mėgaukitės „STARBUCKS“ namuose. Mėgstama kava neišeidama iš namų .. Šis ypatingas pupelių iš Lotynų Amerikos mišinys buvo kruopščiai skrudintas, kad išgautų saldžias, gyvas natas. STARBUCKS „Blonde“ kavos yra le..
STARBUCKS ESPRESSO ROAST Skrudinta pupelių kava, paruošta malti.„Espresso Roast“ yra intensyvus, karameliškai saldus skonis, puikiai tinka garintam pienui. Mėgaukitės „STARBUCKS“ namuose. Mėgstama kava neišeidama iš namų .. Šis ypatingas pupelių iš Lotynų Amerikos mišinys buvo kruopščiai ..
12.99€
STARBUCKS  Fair Trade Espresso iIntensyvi ir karameliškai saldi ši kava yra mūsų rankų darbo latte pagrindas.Starbucks Intensyvi ir karameliškai saldi ši kava yra mūsų rankų darbo latte pagrindas.Subalansuotas kavos skonis pavertė šią kavą vienu dažniausiu pasirinkimų visose Starbucks kavinėse...
12.99€
STARBUCKS  "Pike place roast"  Starbucks Pike Place turi lengvą Lotynų Amerikos kavos skonį su subtiliomis kakavos ir skrudintų riešutų natomis.Subalansuotas kavos skonis pavertė šią kavą vienu dažniausiu pasirinkimų visose Starbucks kavinėse. Vidutiniškai skrudinta kava su turtingu k..
12.99€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)