Kaip pasodinti Ipomėja ir mėgautis jos grožiu visą dieną

Kaip pasodinti Ipomėja ir mėgautis jos grožiu visą dieną

Kaip pasodinti Ipomėja ir mėgautis jos grožiu visą dieną

Idėja turėti sodą, kupiną spalvų ir grožio, gali būti jaudinanti mintis. Štai kodėl Ipomėja papildymas savo sodu suteiks jums džiaugsmo, nes šis augalas žydi didžiąją metų dalį. Rytmedžio šlamučiai taip pat lengvai užauginami, o nusistovėjus jiems reikia minimalios priežiūros. Čia aptarsime, kaip sodinti ir prižiūrėti ryto šloves, kad galėtumėte mėgautis jų grožiu visą dieną.

Ipomėja yra įprastas pavadinimas, suteiktas kelioms žydinčių augalų rūšims, priklausančioms Convolvulaceae šeimai. Nenuostabu, kad šie augalai ieškomi dėl savo grožio trimito formos žydėjimo nuo baltos, Gvazdikas, mėlynos, violetinės arba geltonos spalvos. Juos dar patrauklesnius daro tai, kad jiems nereikia daug priežiūros ir dažniausiai nėra kenkėjų.

Tinkamos vietos pasirinkimas

Spręsdami, kur auginti rytinę šlovę, ieškokite vietos, kurioje 6 valandos per dieną būtų saulėta, o dirvožemis būtų gerai nusausintas. Jei neturite dirvos, taip pat rekomenduojama juos auginti konteineriuose.

Sėjos kryptys

Kai nuspręsite dėl tinkamos vietos, laikas gauti sėklų ar augalų. Svarbu pažymėti, kad nors šie augalai gali būti auginami ištisus metus šiltesnio klimato šalyse, jei gyvenate šaltesniame klimate, geriausias sezonas juos sodinti yra pavasarį. Jei sodinate sėklas, labai lengvai uždenkite sėklas viršutiniu dirvožemio sluoksniu ir švelniai nuspauskite. Sėklos turi būti sodinamos 1 cm gyliu ir 10-15 cm atstumu viena nuo kitos. Konteineriuose auginamiems augalams būtinai naudokite gerai nusausinantį vazonų mišinį. Laistykite Ipomėja iš karto po pasodinimo ir laistykite reguliariai per visą jo augimo laikotarpį.

Tinkama priežiūra

Jūsų ryto šlovėms reikės tinkamos mitybos, kad jos būtų sveikos. Nors šiems augalams nereikia daug trąšų, gali būti naudingos lengvos organinės trąšos. Piktžolių ravėjimas yra svarbus norint išvengti konkuruojančių augalų, o kompostavimas gali padėti išlaikyti drėgmę dirvožemyje. Kad kenkėjai nesunaikintų lapų, gali padėti purškimas insekticidiniu muilu. Taip pat būtina genėti Ipomėja , kai jis baigs žydėti. Nupjaukite senus stiebus nuo augalo apačios, kad paskatintumėte naują augimą.

Išvada

Apibendrinant galima pasakyti, kad sodinti ir rūpintis ryto šlovėmis reikia rasti tinkamą vietą su daug saulės šviesos, sodinti tinkamu būdu (sėklos ar augalas) ir tinkamai prižiūrėti. Įsitikinkite, kad dirvožemis yra gerai nusausintas ir patręštas, tiekti pakankamai vandens ir pašalinti negyvas žalumynus – tai keletas žingsnių, kurių reikia norint išlaikyti jūsų ryto šlovės sveikatą ir grožį. Atlikę šiuos paprastus veiksmus, galėsite mėgautis ryto šlovės grožiu visą dieną!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *